Pirkimo instrukcijos

Pirkite kontaktinius lęšius, kuriuos jau esate bandę

Rekomenduojame pirkti tik tuos kontaktinius lęšius, kuriuos Jums skyrė akių gydytojas. Bandant naujus lęšius visada yra tikimybė, kad jie Jums netiks. Netgi panašūs arba vienodi lęšių parametrai nėra sėkmės ir tikimo garantija, todėl gali būti, kad tiesiog be reikalo išleisite pinigus. Blogiausiu atveju, keičiant kontaktinius lęšius naujais ir dar nebandytais, gali iškilti sveikatos problemų. Skirtingų žmonių akys į tuos pačius lęšius reaguoja nevienodai, todėl lęšiai, su kuriais labai patogiai jaučiasi Jūsų draugas, nebūtinai tiks ir Jums. Kartais, netgi keičiant to paties gamintojo lęšius naujai išleistu jų modeliu, jie gali netikti.


Kontaktinius lęšius pirkite internetu tik tiksliai žinodami visus reikiamus parametrus.
Bazinė kreivė – BC (angl. Base Curve)
Diametras – DIA
Cilindras – Cyl (angl. Cylinder) (toriniai lęšiai)
Ašis – Axis (toriniai lęšiai)
Papildymas – ADD (bifokaliniai ir multifokaliniai lęšiai)

Kaip pirkti

Susiradę Jums reikalingus kontaktinius lęšius įdėkite juos į krepšelį ir išsirinkite reikalingus parametrus. Visi parametrai yra surašyti ant kartoninės dėžutės arba plastikinio įpakavimo. Išsirinkę parametrus iškart matysite, ar Jums reikalingus lęšių šiuo metu turime sandėlyje. Galiausiai reiks įvesti savo kontaktinę informaciją ir patvirtinti užsakymą. Produktus, kuriuos turime sandėlyje, išsiunčiame ne vėliau nei per 24 valandas.


Reguliariai tikrinkite akis

Užsirašyti pas akių gydytoją rekomenduojama eiti ne rečiau nei kas vienerius metus, netgi jei jokių pokyčių ir nejaučiate.


Valomieji tirpalai

Kaip ir su kontaktiniais lęšiais, akys į valomuosius tirpalus reaguoja skirtingai. Tirpalų pasirinkimas rinkoje yra tikrai didelis – nuo paprastų fiziologinių tirpalų, tinkančių lęšiams praskalauti, iki įprastų dezinfekcinių tirpalų ir netgi aukštos kokybės tirpalų, sudėtyje turinčių drėkinamųjų medžiagų. Laim-Care tirpalas, pavyzdžiui, sudėtyje turi hialurono rūgšties, kuri lęšiams suteikia papildomo drėgnumo. Egzistuoja ir atskira vandenilio peroksido tirpalų grupė – šie tirpalai veikia cheminės reakcijos pagrindu ir yra švelnesni.

Naudojant tą patį tirpalą ilgiau nei 2 metus, daugumai žmonių išsivysto alergija to tirpalo sudėtyje esančioms medžiagoms. Ekspertai rekomenduoja tirpalus keisti.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top