CooperVision kontaktiniai lęšiai

CooperVision yra medicininės kompanijos The Cooper Companies padalinys. Šis dalinys atsakinga už kontaktinių lęšių visų tipų regėjimo sutrikimams koreguoti gamybą. CooperVision gamina vienadienius, 2 savaičių ir mėnesinius lęšius, o taip pat tirpalyus kontaktiniams lęšiams ir lašus akims. Kokybiškiems lęšiams gaminti naudojanti tik naujausias medžiagas ir technologijas, dėl šios priežasties kompanija jau daugiau nei 30 metų yra viena iš rinkos lyderių, patenkinanti klientų poreikius visame pasaulyje.

Aukščiausios kokybės Cooper Vision produktai

Kataloge turime populiarius Biofinity ir Proclear kontaktinius lęšius. Taip pat siūlome Biofinity mėnesinius lęšius trumparegystei ir toliaregystei kompensuoti, multifokalinius lęšius presbiopijai, ir torinius lęšius astigmatizmui taisyti. Biofinity lęšius galima nešioti per naktį.

Prekiaujame ir vienadieniais Proclear 1 Day bei Proclear 1 Day Multifocal lęšiais. Proclear linijoje yra ir mėnesinių multifokalinių bei torinių (astigmatinių) lęšių su dideliu dioptrijų pasirinkimu. Proclear Multifocal XR ir Proclear Toric XR lęšiai tinka itin dideliems presbiopijos ar astigmatizmo keliamiems sutrikimams kompensuoti.


Peržiūrėjote 36 prekių iš 49.