Johnson & Johnson kontaktiniai lęšiai

Johnson and Johnson yra pasaulinio masto amerikiečių kompanija, įkurta 1886 metais ir gaminanti įvairius kontaktinius lęšius ir akių priežiūros priemones. Johnson and Johnson akių priežiūros institutas Vision Care pirmuosius kontaktinius lęšius Acuvue pagamino aštuntajame dešimtmetyje ir visam laikui pakeitė akių priežiūros ir kontaktinių lęšių istoriją. Devintajame dešimtmetyje sekė dar vienas išradimas - pirmieji vienadieniai lęšiai. Johnson and Johnson ir toliau keičia kontaktinių lęšių pasaulį, nuolat tobulindami naudojamas medžiagas ir gaminimo būdus.

Aukščiausios kokybės Johnson and Johnson produktai

Siūlome didelį Johnson and Johnson Vision Care gaminamų 2 savaičių lęšių ir vienadienių lęšių už prieinamą kainą pasirinkimą. Vieni populiariausių yra Acuvue linijos Acuvue Oasys ir 1 Day Acuvue Moist lęšiai. Taip pat prekiaujame toriniais lęšiais Acuvue Oasys for Astigmatism ir 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism astigmatizmui taisyti. Visi Johnson and Johnson lęšiai pasižymi filtru nuo UV spindulių ir dideliu vandens kiekiu, o 2 savaičių lęšių Acuvue Oasys galima neišsiimti ir naktį.

Peržiūrėjote visas prekes, kurios patenka į dabartinį filtro pasirinkimą. Jei norite matyti kitas prekes, pakoreguokite filtro nustatymus.