Multifokaliniai lęšiai

Multifokalinių lęšių paskirtis yra koreguoti trumparegystę, toliaregystę ir presbiopiją, tai - su amžiumi susijęs regėjimo sutrikimas. Senstant akies lešiukas praranda elastingumą ir pasidaro sunku matyti arti esančius objektus, dėl to pasidaro sudėtinga, pavyzdžiui, skaityti. Presbiopija, dar vadinama senatvine toliaregyste, tipiškai pasireiškia žmonėms, sulaukusiems 40 metų.

Multifokaliniai lęšiai leidžia aiškiai matyti iš įvairių atstumų. Juos nešiojant taip pat sumažėja kitų sveikatos sutrikimų, kaip galvos skausmo, svaigimo ar akių įtampos, tikimybė. Mes siūlome didelį multifokalinų lęšių pasirinkimą geromis kainomis.

Mūsų rekomenduojami multifokaliniai lęšiai

Rekomenudojame TopVue Air Multifocal silikono hidrogelio multifokalinius lęšius, turinčius didelį deguonies pralaidumą. Šie patogūs mėnesiniai lęšiai presbiopijai koreguoti skirti lęšiai pasižymi dideliu vandens kiekiu.
Turime ir kitų mėnesinių multifokalinių lęšių - (Air Optix Aqua Multifocal, Biofinity Multifocal) bei vienadienių multifokalinių lęšių - (Dailies AquaComfort Plus Multifocal). Rasite ir kitų populiarių lęšių gamintojų produktų - Alcon (Ciba Vision), CooperVision ir Bausch and Lomb.

Peržiūrėjote visas prekes, kurios patenka į dabartinį filtro pasirinkimą. Jei norite matyti kitas prekes, pakoreguokite filtro nustatymus.