Ar korekciniai akiniai gali apsaugoti nuo saulės šviesos?

Kreipiamės į visus, kurie nešioja korekcinius akinius! Patirtis rodo, kad nešiojant receptinius akinius, ne visada lengva apsaugoti akis nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių, tačiau tai vis tiek labai svarbu. UV spinduliai gali sukelti tinklainės pažeidimus ir kitas akių problemas, pvz., kataraktą. Taigi, visada svarbu apsaugoti savo akis. Dar visai neseniai tebuvo tik viena galimybė - vis keisti korekcinius akinius saulės akiniais ir atvirkščiai. Problema ta, kad ne visi saulės akiniai koreguoja regėjimą... Norime nudžiuginti Jus - šiai dienai turime įvairių šios problemos sprendimo būdų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite nusipirkti kokybiškus, receptinius akinius su keliomis papildomomis funkcijomis, kurios padės apsaugoti jūsų akis nuo saulės spindulių, akinimo ir kitų ryškių šviesų. Peržvelkime esamas galimybes kartu.

Greitasis vedlys

Saulės akinių klipsai

Kam pirkti ir korekcinius akinius, ir receptinius saulės akinius, kai galite įsigyti korekcinius akinius su saulės akinių klipsais? Jei klipsais po ranka, bet kuriuo momentu galite savo korekcinius akinius paversti į korekcinius saulės akinius. Daugelį metų gyvuojantys klipsai sugrįžta į madą!

Saulės akinių klipsai

Vis dar dvejojate? Štai keletas saulės klipsų privalumų:

  • Jie tilps į bet kurią rankinę. Maži, mobilūs ir patogūs turėti su savimi.
  • Labai paprasta naudoti. Daugelis klipsų yra magnetiniai, todėl juos labai lengva pridėti prie akinių.
  • Ekonomiškas pasirinkimas. Jums nereikės pirkti dviejų porų receptinių akinių. Be to, klipsai yra žymiai pigesni, nei receptiniai saulės akiniai.

Atminkite, kad puikiam rezultatui pasiekti, Jums svarbu nusipirkti klipsus, kurie atitiktų jūsų dabartinių akinių modelį. Mūsų parduotuvėje rasite platų, akinių rinkinių su klipsais, pasirinkimą!

Pirkti saulės akinių klipsus

Skaidrūs lęšiai su UV filtru

Visi mūsų parduodamų akinių lęšiai yra padengti lęšius gerinančiomis dangomis, tame tarpe ir UV filtro danga. Tai reiškia, kad be jokio papildomo mokesčio, kiekviena iš mūsų įsigyta akinių pora apsaugos Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių . Tačiau, norėtume paminėti, kad ši danga neapsaugo akių nuo ryškios šviesos ir nepadeda geriau matyti, esant saulėtoje aplinkoje.


<a href=UV filtras skaidriems lęšiams">

Tamsėjantys lęšiai

Taip pat siūlome savaime tamsėjančius lęšius, dar vadinamus fotochrominiais arba pereinamaisiais lęšiais. Šia danga galima padengti ir paprastus korekcinius, ir progresinius lęšius. Tokie specialūs lęšiai automatiškai prisitaiko prie aplinkos apšvietimo . Tai reiškia, kad tokie lęšiai bus skaidrūs esant uždarose patalpose ar neryškioje šviesoje, o išėjus į ryškią šviesą ar saulę automatiškai patamsės. Šis specialus lęšių tipas sukurtas 1960 -aisias, laikui bėgant buvo ištobulintas ir ryškiai pažengė į priekį.

Savaime tamsėjantys lęšiai

Šiuolaikinių, tamsėjančių lęšių privalumai:

  • Patogūs. Jums nebereikės korekcinių akinių vis keisti į saulės akinius ir atvirkščiai.
  • Perėjimas iš šviesaus į tamsų ir atvirkščiai yra labai greitas ir sklandus.
  • Pilnavertė UV apsauga.
  • Galite rinktis iš skirtingų spalvų.
  • Lęšius įdėsime į bet kuriuos, jūsų pasirinktus, rėmelius iš mūsų parduotuvės.
  • Ekonomiški. Sutaupysite pinigų, nes nereikės pirkti ir korekcinių, ir saulės akinių.

Korekciniai saulės akiniai

Kitas variantas, kaip apsaugoti savo akis nuo UV spindulių - paversti korekcinius akinius pilnaverčiais korekciniais saulės akiniais. Jūsų receptinių akinių lęšius tereikia patamsinti ilgai išliekančia spalva. Atsižvelgiant į tai, kokio tamsumo korekcinių saulės akinių norite, galite pasirinkti 50, 75 ar 85 procentų spalvos intensyvumą. 85% tamsinti lęšiai yra įprastų/normalių saulės akinių atitikmuo, vertinant pagal gebą apsaugoti nuo ryškios šviesos. Galite rinktis ruda, pilka arba žalia spalva tonuotus lęšius. Nenorite skirtis su taip pamėgtais akinių rėmeliais? Paverskite savo korekcinius akinius korekciniais saulės akiniais ir sutaupykite pinigų! Tinka ir paprastiems korekciniams akiniams, ir progresiniams akiniams. Peržiūrėkite mūsų parduodamų rėmelių kolekciją!

Korekciniai saulės akiniai