Mieli klientai, norime patikinti Jus, kad mūsų sandėliai veikia visu pajėgumu ir visos prekės yra išsiunčiamos nedelsiant. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Pagalba ir informacija apie lęšius ir Alensa

Sveiki, čia informacinis Alensa portalas, kuriame greitai surasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus apie kontaktinių lęšių priežiūrą ir naudojimą. Peržiūrėkite žemiau esančius puslapius ir tikrai surasite informaciją, kurios ieškojote. Kyla klausimų apie užsakymo apmokėjimą, būklę ar pristatymą? O gal norite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba? Visą informaciją rasite šiame informaciniame tinklalapyje!

Viskas, ką reikia žinoti, yra šiame informaciniame portale!

INFORMACIJA apie kontaktinius lęšius
Info & Tips about contact lenses
INFORMACIJA Alensa klientams
Help & Info for customers

Nori užsisakyti Alensa parduotuvėje? Smalsauji, kaip viskas veikia šioje internetinėje parduotuvėje? O gal ką tik užsisakei, bet dar turi papildomų klausimų? Visi atsakymai žemiau, spausk ir sužinok! 

APIE MUS
About us

Nori sužinoti daugiau apie mūsų kompaniją, apie mūsų taisykles ir nuostatus? O gal nori susisiekti su mumis? Daugiau informacijos rasi žemiau: 

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top