Pagalba ir informacija apie lęšius ir Alensa

Sveiki, šiame informaciniame Alensa portale greitai surasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus apie kontaktinių lęšių priežiūrą ir naudojimą. Atsakymai į įvairius klausimus apie akinius ir jų užsakymą internetu taip pat čia! Peržiūrėkite žemiau esančius puslapius ir tikrai surasite informaciją, kurios ieškojote. Kyla klausimų apie užsakymo apmokėjimą, būklę ar pristatymą? O gal norite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba? Visą informaciją rasite šiame informaciniame tinklalapyje!

Viskas, ką reikia žinoti, yra šiame informaciniame portale!

INFORMACIJA

apie kontaktinius lęšius Info & Tips about contact lenses

AKINIAI

Sužinokite apie mūsų akinius daugiau Read more about our glasses and sunglasses

SAULĖS AKINIAI

Sužinokite apie mūsų saulės akinius daugiau Read more about our sunglasses

Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie saulės akinius ir akių apsaugą nuo žalingų UV spindulių. Kaip ir platų akinių asortimentą, turime daugybę akinių nuo saulės. Be to, siūlome įvairias dangas ir lęšių apdorojimo priemones, kurios padės susidoroti su saulės spinduliais. Viską apie tai skaitykite čia:

INFORMACIJA

Alensa klientams Help & Info for customers

Nori užsisakyti Alensa parduotuvėje? Smalsauji, kaip viskas veikia šioje internetinėje parduotuvėje? O gal ką tik užsisakei, bet dar turi papildomų klausimų? Visi atsakymai žemiau, spausk ir sužinok!

APIE MUS

About us

Nori sužinoti daugiau apie mūsų kompaniją, apie mūsų taisykles ir nuostatus? O gal nori susisiekti su mumis? Daugiau informacijos rasi žemiau: