Alcon kontaktiniai lęšiai

Maža akių reikmenų parduotuvėlė Alcon 1945 metais atsidarė Fort Worth mieste, Teksaso valstijoje. Ji sparčiai išsiplėtė ir tapo viena iš didžiausių kontaktinių lęšių gamintojų pasaulyje. 1980 metais buvo įkurtas Atlantos valstijoje esančios kompanijos Ciba-Gelgy farmacijos padalinys CibaVision. 1996 metais Ciba-Gelgy susiliejo su kompanija Sandoz ir sukūrė vieną didžiausių pasaulyje farmacijos įmonę Novartis. Ciba Vision tapo svarbiausiu šios kompanijos akių priežiūros skyriumi.

2013 metais Alcon Pharmaceuticals susivienijo su Ciba Vision norėdami dalintis patirtimi ir plėsti bei tobulinti akių priežiūros reikmenų pasirinkimą. Šiandien Alcon gaminami produktai yra vieni iš labiausiai pažengusių visoje rinkoje.

Alcon (Ciba Vision) produktai

Alcon kontaktinius lęšius galima įsigyti įvairiausių tipų - nuo vienadienių lęšių DAILIES iki mėnesinių lęšių Air Optix, nepamirštant ir spalvotų lęšių Air Optix Colors ir FreshLook. Tokie pat populiarūs yra ir prailgintai nešioti tinkantys lęšiai Air Optix, multifokaliniai lęšiai Air Optix Aqua, ir toriniai lęšiai Air Optix for Astigmatism.

Pirkite Alcon (Ciba Vision) kontaktinius lęšius internetu pigiau. Šio gamintojo valomieji tirpalai Opti-Free ir AO Sept Plus puikiai tinka lęšiams laikyti, o akių lašai Systane padės atgaivinti pavargusias ir paraudusias akis.

Peržiūrėjote 36 prekių iš 106.