Kaip kontaktinius lęšius išsiimti - žingsnis po žingsnio

Always wash your hand thoroughly before handling lenses

Kaip ir prieš įsidedant kontaktinius lęšius, visų pirma nusiplaukite rankas . Jei esate su makiažu, jį nusivalysite po to, kai išsiimsite lęšius. Gerai apšviestoje patalpoje su veidrodžiu pasiruoškite savo lęšių dėkliuką, valomąjį tirpalą ir papildomus įrankius, jei juos naudojate.

Pirmas žingsnis (nebūtinas)

Moisten your lenses to remove them more easily

Sutepkite akis akių lašais arba akių purškalu. To daryti nebūtina , bet suteptus ir sudrėkintus lęšius paprastai yra lengviau išsiimti. Užteks vieno ar dviejų lašų. Tai ypač naudinga, jei Jūsų akys yra ypatingai sausos arba, jei po dienos lęšiai pastebimai išsausėja.

Antras žingsnis

Žiūrėdami į viršų, viduriniu rankos pirštu patempkite apatinį akies voką žemyn. Būkite atsargūs, nes akys ir aplink juos esanti oda yra labai jautri. Šį žingsnį atlikite ramiai ir neskubėdami.

Trečias žingsnis

Rodomuoju tos pačios rankos pirštu labai švelniai palieskite kontaktinį lęši ir pastumkite jį žemyn ant baltos akies obuolio dalies . Tai gali būti šiek tiek sudėtinga, bet neskubėkite ir nesijaudinkite. Lęšį svarbu pastumti ant baltosios akies dalies, kad netyčia neįdrėkstumėte akies ragenos.

Ketvirtas žingsnis

Place your lens in a case with fresh solution

Labai švelniai rodomuoju pirštu ir nykščiu suspauskite kontaktinį lęšį ir, išėmę iš akies, įdėkite į valomuoju tirpalu pripildytą dėkliuką. Jei nešiojate vienadienius lęšius arba lęšių nešiojimo terminas pasibaigė, juos tiesiog išmeskite. Nepamirškite valyti ir prižiūrėti savo kontaktinių lęšių dėkliuko. Seną dėkliuką keiskite nauju su kiekvienu valomojo tirpalo buteliuku arba kas 3 mėnesius.

Penktas žingsnis

Place the contact gently onto your eye

Pakartokite visus žingsnius lęšiui išsiimti iš kitos akies.

Sveikiname - sėkmingai išsiėmėte savo kontaktinius lęšius ir paruošėte juos tinkamai laikyti iki kitos dienos! Su laiku įgausite įgūdžių - lęšius įsidėti ir išsiimti bus labai lengva ir įprasta.

Visus šiuos žingsnius atlikite atsakingai, tada jūsų akys bus sveikos, net nepajusite kad nešiojate lęšius, o jūsų regėjimas bus nepriekaištingas.

Taip pat skaitykite: Kaip kontaktinius lęšius įsidėti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?