Visus užsakymus išsiunčiame iš karto! Tačiau vis tiek raginame Jus užsisakyti prekių ateičiai, nes krovinius gabenančių kompanijų veikla gali būti pristabdyta dėl susiklosčiusios situacijos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Air Optix kontaktiniai lęšiai

Air Optix kontaktiniai lęšiai, gaminami Alcon (buvęs Ciba Vision), pasižymi komfortu ir visada ryškiu vaizdu. Ypatingai didelis komfortas nešiojant šiuos lęšius jaučiamas dėl itin aukšto deguonies pralaidumo ir vandens kiekio. Apie aukštą Air Optix lęšių kokybę leidžia spręsti ir visada teigiami lęšių nešiotojų atsiliepimai.

Air Optix lęšiai už puikią kainą

Populiarius mėnesinius lęšius dienai ir nakčiai Air Optix Aqua per mėnesį galima neišsiimant nešioti iki 7 parų. Jų patobulintą versiją, Air Optix Night and Day Aqua lęšius, gavus akių priežiūros specialisto leidimą, neišsiimant galima nešioti visas 30 parų. Air Optix serijos lęšiai taip pat gaminimi multifokalinių Air Optix Aqua Multifocal ir torinių Air Optix for Astigmatism tipų. Spalvotus lęšius Air Optix Colors galima įsigyti su dioptrijomis ir be jų.

Siūlome Air Optix lęšius už gerą kainą.

Mėnesiniai
Prekyboje
Mėnesiniai
Prekyboje
€23.59
Mėnesiniai
Prekyboje
Mėnesiniai
Prekyboje
€13.19
Mėnesiniai
Prekyboje
Mėnesiniai
Prekyboje
€20.49
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top