Apie mus

Kontaktinė informacija

El. paštas: info@alensa.lt

Firminiai produktai už puikią kainą

Prekiaujame tik firminiais kontaktiniais lęšiais ir kitais produktais. Mūsų prekės niekuo nesiskiria nuo gerai žinomose parduotuvėse parduodamų gaminių.

Kadangi akių priežiūros priemonėmis prekiaujame daugumoje Europos šalių ir turime daugybę klientų, kontaktinius lęšius iš gamintojų gauname itin mažomis kainomis. Dirbame tik internetu todėl mūsų pridėtinės eksploatavimo išlaidos yra ypatingai mažos. Dėl šios priežasties visas nuolaidas, kurias mums siūlo gamintojai, galime be jokių apribojimų pritaikyti savo klientams. Trumpai tariant, galime Jums pasiūlyti tuos pačius aukštos kokybės produktus, prie kurių esate pripratę, tik už ypač gerą kainą.

Prekybos tinklas su patirtimi

Alensa map

Prekybos tinklas Alensa, kuriam priklauso ir Alensa.lt, 2007 metais startavo atidarymas internetines parduotuves Čekijoje, Slovakijoje ir Austrijoje. Per pastaruosius 10 metų išsiplėtėme ir įsitvirtinome daugiau nei pusėje Europos šalių. Naudodamiesi su laiku įgytomis žiniomis ir patirtimi ženkliai išplėtėme savo prekių katalogą, surinkome atsidavusių klientų aptarnavimo komandą ir užkariavome tūkstančių laimingų pirkėjų širdis.

Alensa internetinės prekybos tinklui priklauso šios šalys: Belgija, Olandija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Vokietija, Austrija, Danija, Italija, Ispanija, Latvija, Portugalija, Švedija, Šveicarija, Suomija, Graikija, Čekija, Slovakija, Lenkija, Vengrija, Rumunija, Kroatija, Bulgarija, Ukraina, Slovėnija, o dabar ir - Lietuva!

Didelis prekių pasirinkimas ir patenkinti klientai

97% užsakymų galime išsiųsti tą pačią dieną, kai juos gauname, nes savo sandėliuose visada turime bent 500 000 pakuočių kontaktinių lęšių ir kitų produktų.

Kiekviena mėnesį gauname apie 100 000 užsakymų ir mūsų pasišventusi 100 žmonių komanda yra visada pasiruošusi Jums padėti.
Alensa skiria ypatingai daug laiko, rūpestingumo ir pastangų aukščiausios kokybės produktams ir klientų aptarnavimui užtikrinti. Stengiamės kad visos siuntos būtų pristatytos greitai, visos prekės atitiktų aukštus standartus, prie kurių esate pripratę, ir visa tai - už kiek įmanoma mažesnę kainą. Mūsų klientų aptarnavimo komanda visada yra pasiruošuosi atsakyti į visus klausimus ir padėti užtikrinti Jūsų akims labiausiai tinkančius gaminius.

Jei iškilo kokių nors klausimų ar nesklandumų, nedelskite su mumis susisiekti. Atsakysime kuo įmanoma greičiau. Mums svarbi Jūsų nuomonė ir visada į ją atsišžvelgiame siekdami nuolat tobulėti.

Adresas prekėms grąžinti

Jei norite grąžinti prekes, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.
Telefonas: +370 697 95848
El. paštas: info@alensa.lt

Alensa.lt
Regus
Žalgirio g 90, 6 aukštas
LT-09303
Vilnius

Registracija ir valdymas

Visos prekės ir paslaugos yra tiekiamos pagrindinės Alensa būstinės. Mūsų logistiniai centrai yra įkurti Čekijoje. Alensa.lt tinklapis yra valdomas įmonės Alensa s.r.o., registruotos šiuo adresu:

Alensa s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9
ID: CZ27179681

Daugiau informacijos: