TopVue kontaktiniai lęšiai

TopVue kontaktiniai lęšiai gaminami naudojant tik labiausiai pažengusias ir efektyvias technologijas. Lęšių drėgnumą užtikrina sudėtyje esančios natrio hialuronato ir polietilenglikolio (PEG) medžiagos, o patogumą - unikali TopVue plono kraštelio technologija. TopVue linijos produktai akis išlaiko sveikas ir nekelia diskomforto lęšius nešiojant nuo ryto iki vakaro. TopVue lęšiai yra optimalus pasirinkimas norintiems kokybiškų lęšių už mažą kainą.

TopVue kontaktiniai lęšiai pasižymi stabilia regos korekcijos sistema, kuri užtikrina ryškų ir aiškų matymą esant visoms apšvietimo sąlygoms. Ši savybė ypač naudinga vairuojant naktį arba žiūrint į blizgius ir spiginančius objektus. Su šiais lęšiais kiekvieną dieną jausitės patogiai dėl unikalios plono kraštelio technologijos.

Kontaktinių lęšių nešiojimas ir priežiūra

Top Vue lęšiai gaminami visų tipų: vienadieniai, 2 savaičių ir mėnesiniai. Taip pat rasite ir torinius lęšius astigmatizmui koreguoti TopVue for astigmatism bei multifokalinius lęšius TopVue multifocal. Gaminami ir spalvoti TopVue Color kontaktiniai lęšiai. TopVue lęšių negalima nešioti prailgintai arba neišsiimti naktį. Pasirūpinkite maksimaliu komfortu prižiūrėdami savo TopVue lęšius valomuoju tirpalu Gelone, praturtintu natrio hialuronatu, užtikrinančiu drėgnumą.

TopVue kontaktiniai lęšiai: Vienadieniai, 2 savaičių, Mėnesiniai, Toriniai (astigmatiniai), Multifokaliniai, Spalvoti

Peržiūrėjote 36 prekių iš 58.