Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) apie akinius ir saulės akinius

Reikia daugiau informacijos apie mūsų parduodamus korekcinius ir saulės akinius? Parengėme atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei vis tik nerandate reikiamos informacijos, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Mes visada esame čia, pasiruošę padėti!

Akinių ir saulės akinių užsakymas internetu

Daugiau apie mūsų receptinių akinių lęšius

Daugiau apie saulės akinius mūsų parduotuvėje

Pristatymas ir grąžinimas

Akinių ir saulės akinių užsakymas internetu

Žemiau rasite dažniausiai mūsų klientų užduodamus klausimus apie akinius ir saulės akinius:

1. Kokias, su akiniais susijusias, paslaugas teikiame?

Siūlome profesionalias akinių ir saulės akinių paslaugas internetu. Siūlome labai didelį originalių prekės ženklų rėmelių ir akinių nuo saulės pasirinkimą. Taip pat galite užsisakyti receptinius akinių lęšius savo pasirinktiems rėmeliams - nešioti paruoštus akinius pristatysime iki pat Jūsų namų durų. Viskas, ko reikia individualiam korekcinių akinių užsakymui pateikti - tai oftalmologo ar optometristo išrašyto recepto kopija su jums priskirtais akinių parametrais. Garantuojame geriausius produktus už puikią kainą ir patikimą aptarnavimą.

2. Ar turite parduotuvių, kuriose galėčiau apsilankyti?

Esame internetinė parduotuvė, todėl neturime jokių fizinių parduotuvių, kuriose galėtumėte apsilankyti. Sužinokite daugiau apie užsakymo internetu pranašumus čia.

3. Ar galiu Jumis pasitikėti taip pat kaip savo optika?

Pas mus dirba patyrę optikai, kurie ir pagamins jūsų akinius. Akinius parduodame visoje Europoje; Jie atitinka aukščiausius standartus. Garantuojame tokią pačią akinių kokybę, kokios tikėtis iš savo optikos.

4. Kaip galėčiau pasimatuoti akinius ir užsisakyti juos pagal savo receptą?

Daugumą mūsų rėmelių galima pasimatuoti naudojant virtualų veidrodį. Šis virtualus matavimosi įrankis veikia jūsų prietaiso kameros pagalba. Veikimo principas toks, kaip įprasto veidrodžio: kamera užfiksuos jūsų veidą ir tiksliai pritaikys pasirinktus akinius. Taip matuodamiesi galite net pasukinėti galvą - rėmeliai suksis kartu su jumis. Tokiu būdu galėsite pamatyti kaip atrodote žvelgiant iš skirtingų kampų - tarsi iš tikrųjų būtumėte su akiniais! Norėdami dar labiau įsitikinti, kad pasirinkti akiniai puikiai tiks, patikrinkite prie kiekvieno rėmelio pridėtą informaciją su rėmelio dydžiu ir matmenimis. Tai padės Jums susidaryti realistišką vaizdą - kokio realiai dydžio yra pasirinkti rėmeliai. Taip pat pasirinktų rėmelių parametrus galite palyginti su tais rėmeliais, kuriuos jau turite. Išsirinkę tinkamus rėmelius, galite tęsti suvesdami lęšių parametrus iš recepto ir pasirinkdami reikiamus lęšius. Be to, galėsite pasirinkti keletą papildomų lęšių funkcijų.

5. Kodėl už akinius reikia sumokėti iš anksto?

Kiekvienas akinių receptas yra unikalus ir akiniai yra gaminami pagal individualius parametrus. Kadangi tokios prekės perparduoti negalime, už ją reikia sumokėti iš anksto.

6. Aš nežinau savo akinių recepto. Ar galite padėti išsiaiškinti pagal mano senuosius akinius?

Sužinoti tikslius akinių parametrus yra tik vienas būdas - Jūsų akis turi apžiūrėti oftalmologas ar optometristas, akių patikrą rekomenduojama atlikti maždaug kas 6 mėnesius. Jūsų akių priežiūros specialistas visada pateiks jums receptą ar nedidelį lapelį, kuriame bus nurodyti tikslūs regėjimo korekcijos parametrai. Apgailestaujame, tačiau negalime nustatyti jūsų akių parametrų nei pagal senus akinius, nei jokiomis kitomis priemonėmis.

7. Ar galiu naudoti savo kontaktinių lęšių receptą?

Trumpai tariant - NE. Kontaktinių lęšių ir akinių receptai turi konkrečių skirtumų. Jūsų akių priežiūros specialistas, atlikdamas akių patikrą, turi nustatyti jūsų parametrus, reikalingus būtent akiniams.

8. Nerimauju, kad neteisingai įvesiu savo receptą. Ar galite man padėti?

Receptinių akinių užsakymas internetu ir naršymas užsakymo formoje iš pradžių gali atrodyti bauginantis. Tačiau mūsų užsakymo formoje yra funkcija, leidžianti padaryti ir įkelti akinių recepto nuotrauką. įkėlus recepto nuotrauką, mūsų specialistai įvertins jūsų parametrus ir užpildys užsakymo duomenis už jus. Vis dėlto recepto duomenis galite suvesti ir patys. Taip pat norime patikinti, kad mūsų klientų aptarnavimo tarnyba yra pasirengusi padėti kiekviename užsakymo žingsnyje; jei nerimaujate dėl užsakymo pateikimo arba jei kažkas kelia abejonių, nedelsdami susisiekite su mumis. Mielai padėsime teisingai suformuoti užsakymą.

9. Aš jau užsisakiau, tačiau manau, kad suklydau. Kaip galiu pakeisti/atšaukti savo užsakymą arba išspręsti šią problemą?

Nedelsdami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi! Bet kuris neapdorotas užsakymas gali būti pakeistas. Tačiau jei užsakymas jau buvo apdorotas, daugiau jokių pakeitimų atlikti negalima. Įrašydami receptą, būkite labai atidūs arba iš anksto susisiekite su mumis, kad galėtume padėti jums teisingai įvesti reikiamas vertes.

10. Kas yra PD ir kaip man sužinoti koks yra mano?

PD vertė nurodo atstumą tarp jūsų vyzdžių milimetrais. Tikslus atstumas yra svarbus, kad galėtume teisingai nukreipti lęšius į optimalią padėtį. Dažniausiai pasitaikantis, standartinis atstumas nuo vyzdžio iki nosies tilto yra 28-35 milimetrai; tačiau yra išimčių. Jūsų akių priežiūros specialistas akinių recepte turėtų nurodyti ir jūsų atstumą tarp vyzdžių (PD) - ši vertė būtina norint užsisakyti akinius. Ne kiekvienas optometristas/of­talmologas nurodo PD vertę, todėl būtinai to paprašykite. Jei Jūsų gydytojas ar specialistas PD vertė Jūsų recepte nenurodė, patys galite šį atstumą pamatuoti, pasinaudodami mūsų internetine PD matavimo priemonę arba atsispausdinę mūsų liniuotę. Jei recepte pastebite tik 1 PD vertę, padalykite ją iš 2, kad gautumėte dešinės ir kairės akies vertę (pavyzdžiui: 61/2 = 30,5).

Vaikų PD laikui bėgant dažniausiai keičiasi, todėl būtinai patikrinkite vaiko akis kartą per 6 mėnesius.

11. Savo recepte matau dar kažkokius kitokius duomenis, kurių nėra Jūsų akinių užsakymo formoje. Ar galiu šią informaciją nurodyti kažkur kitur?

Kiekvienas receptas yra unikalus ir labai dažnai akių priežiūros specialistas turi savo individualų būdą receptui užrašyti. Pavyzdžiui, kai kurie akių priežiūros specialistai parašo (-) kaip (=). Taigi, jei kyla bent kokių abejonių, prieš atliekant užsakymą, būtinai rekomenduojame susisiekti su mumis. Gavę jūsų recepto kopiją padėsime Jums suprasti visus parametrus ir atkreipsime dėmesį į visas specialias detales, susijusias su Jūsų užsakymu.

12. Ar galiu jums atsiųsti savo rėmelius, kad įdėtumėte korekcinius lęšius?

Labai apgailestaujame, tačiau lęšius dedame tik į rėmelius įsigytus iš mūsų parduotuvės.

13. Ar galiu užsisakyti tik receptinius akinių lęšius, be rėmelių?

Ruošiant receptinius lęšius, juos reikia šlifuoti ir išlyginti, kad pagal jūsų receptą jie puikiai tilptų į rėmelius. Neįmanoma tinkamai sukurti ir užbaigti receptinių lęšių, nesucentravus ir neįdėjus jų į rėmelį. Jei lęšiai buvo įmontuoti į tam tikrą rėmelį pagal jūsų tikslius poreikius, tokių lęšių deja negalima perkelti į kitą rėmelį, nebent rėmeliai yra identiški. Net ir tokiu atveju lęšių projekcija vis tiek gali būti šiek tiek netiksli, o to pasėkoje matysite neryškiai.

14. Ar galite atsiųsti rėmelį ir receptinius lęšius atskirai?

Deja, negalime to padaryti. Norėdami pristatyti kokybiškus receptinius akinius ir užtikrinti, kad užsakovas matytų ryškai ir aiškiai, turime tinkamai įdėti atitinkamus lęšius į pasirinktus rėmelius.

15. Ar galiu užsisakyti rėmelius ir naudoti juos kaip akinius be korekcinės galios, t.y. kaip aksesuarą?

Mūsų parduotuvėje tikrai galima įsigyti akinius be recepto. Tačiau, leiskite atkreipti dėmesį, kad standartiniai salonų lęšiai, įdėti į rėmelius, nėra tinkami įprastam dėvėjimui. Rekomenduojame į rėmelius įstatyti tinkamus nešiojimui lęšius, kurių korekcinė galia yra 0,00. Sužinokite daugiau apie tai, kaip užsisakyti akinius be recepto

16. Ar akinius gausiu su dėklu?

Taip, visi mūsų akiniai yra su dėklu. Tačiau ne pro šalį turėti ir papildomą dėklą, todėl būtinai peržiūrėkite mūsų siūlomų akinių aksesuarų kolekciją.

17. Ar visos firminės prekės yra autentiškos?

Mes parduodame tik originalias, firminius prekės ženklus turinčias prekes. Mūsų kolekcijas sudaro tik žinomų ir patikimų gamintojų produktai.

18. Ar užsakytus saulės akinius gausiu su gamintojo sertifikatu ir originaliu dėklu?

Visi mūsų parduodami korekciniai ir saulės akiniai yra su etiketėmis, sertifikatais ir (arba) lipdukais, taip pat su originaliais dėklais. Tai, be kita ko, yra dar vienas įrodymas, kad prekės yra tikrai autentiškos.

Daugiau apie receptinių akinių lęšius

Sužinokite daugiau apie lęšius, kuriuos dedame į akinius:

19. Ar jūsų parduodamus lęšius gamina patikimas gamintojas?

Mūsų siekiamybė - pagaminti aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus. Mūsų akinių lęšių gamintojas yra pripažinta Europos įmonė „Adrial“, dirbanti su patyrusiais optikais. Įmonė naudoja moderniausias mašinas naujoviškiems akinių lęšiams šlifuoti, įmontuoti į pasirinktus rėmelius ir kokybiškai patikrinti prieš išsiunčiant.

20. Iš ko gaminami jūsų lęšiai?

Visi receptiniai lęšiai pagaminti iš aukštos kokybės patvaraus plastiko. Siūlome rinktis iš lęšių, kurių lūžio rodiklis yra 1,5 - 1,6 - 1,67 ir 1,74. Kuo aukštesnis indeksas, tuo medžiaga yra geresnės kokybės, o lęšiai plonesni. Lęšiai su aukštesnio lūžio rodikliu, yra pažangesni ir lengvesni; todėl didėjant lūžio rodikliui, didėja ir kaina. Kitaip tariant, jei pasirinksite lęšius su didesniu lūžio indeksu, mokėsite daugiau, tačiau lęšiai bus pagaminti tiksliai pagal jūsų poreikius.

21. Kuo skiriasi 4 skirtingo refrakcijos/lūžio indekso lęšiai?

Lęšio lūžio rodiklis nurodo, kaip lęšis laužia (lenkia) šviesą, o tai priklauso nuo to, kaip greitai šviesa sklinda per medžiagą. Plonesnį lęšį galima naudoti, jei tam tikros medžiagos lūžio rodiklis yra didesnis, nes tokiu atveju reikia mažiau medžiagos, kad tinkamai išlaužti šviesą sklindančią pro lęšį. Didesnio indekso lęšiai yra pagaminti iš geresnės kokybės medžiagos, jie sveria mažiau ir yra patogesni. Kokio lūžio rodiklio lęšių jums reikia, taip pat priklauso nuo to, kokios Jūsų akinių dioptrijos. Ne visas dioptrijas galime išgauti su visais 4, mūsų parduotuvėje siūlomais, skirtingų lūžio rodiklių lęšiais.

22. Kokias papildomas dangas lęšiai turi ir kiek jos kainuoja?

Visi mūsų parduodami lęšiai yra padengti penkiomis standartinėmis lęšius gerinančiomis dangomis, už kurias papildomai mokėti nereikia: UV filtro danga, kietoji ir antirefleksinė dangos, hidrofobinė ir antistatinė dangos. Sužinokite daugiau apie lęšius gerinančias dangas čia.

23. Kaip dar galiu pagerinti savo akinių lęšius?

Užsisakydami akinius mūsų parduotuvėje taip pat galite pasirinkti ir sumokėti papildomai už tam tikras specialias akinių ypatybes, įskaitant mėlyną šviesą blokuojantį filtrą, fotochromonį efektą arba receptinius saulės akinius. Taip pat siūlome galimybę pasirinkti specialiai vairavimui skirtus lęšius. Tai padės sumažinti priešpriešais atvažiuojančių transporto priemonių skleidžiamą šviesą, pašalins erzinantį akinimą ir užtikrins aiškesnį regėjimą kelyje.

24. Kaip veikia mėlyną šviesą blokuojantis filtras?

Šis filtras filtruoja ir blokuoja mėlyną šviesą sklindančią iš skaitmeninių įrenginių, tokių kaip telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kompiuterių ekranai. Kai mažesnis tokios šviesos kiekis pasiekia akis, mažėja akių nuovargis, didėja produktyvumas, gerėja miego kokybė. Sužinokite apie mėlyną šviesą blokuojančius akinius čia.

25. Kaip veikia savaime tamsėjantys lęšiai?

Fotochrominiai, arba savaime tamsėjantys akinių lęšiai, keičiasi kintant apšvietimo sąlygoms. Tokie lęšiai yra skaidrūs patalpose, tačiau patamsėja veikiami UV spindulių. Daugiau apie savaime tamsėjančius lęšius skaitykite čia.

26. Ar galiu užsisakyti receptinius saulės akinių lęšius?

Žinoma! Siūlome galimybę korekcinius akinius paversti kokybiškais korekciniais saulės akiniais. Taip apsaugosite savo akis nuo UV spindulių ir ryškios šviesos. Procesas paprastas - jūsų korekciniai lęšiai bus padengti ilgalaike tamsia danga. Atsižvelgdami į tai, kokio tamsumo saulės akinių norite, galite pasirinkti 50, 75 arba 85 procentų spalvos intensyvumą. Akiniai su 85 procentų spalvos intensyvumu tamsintais lęšiais yra lygiaverčiai įprastiems saulės akiniams, vertinant jų gebėjimą apsaugoti akis nuo ryškios šviesos. Tokius akinius galime pagaminti su bet kuriais mūsų akinių rėmeliais arba su saulės akiniais iš šio pasirinkimo receptiniai saulės akiniai.

Pastaba: tokia danga pakeičia jūsų receptinius akinių lęšius į receptinius saulės akinių lęšius. Todėl šią parinktį galima naudoti tik užsakant akinių rėmelius su korekciniais lęšiais. Jau pagamintų įprastų saulės akinių lęšių negalime pakeisti receptiniais saulės akinių lęšiais.

27. Ar galiu užsisakyti progresinius/mul­tifokalinius lęšius ir ar jie taip pat pagerinti kaip ir vieno židinio lęšiai?

Taip. Mes siūlome galimybę užsisakyti progresinius lęšius, kurie koreguoja ir trumparegystę, ir toliaregystę. Galite rinktis iš keturių skirtingų kokybės variantų. Visi progresiniai lęšiai yra padengti tomis pačiomis lęšius gerinančiomis dangomis , kaip ir vieno židinio (įprasti) lęšiai.

28. Ar galiu užsisakyti lęšius, kurie koreguoja astigmatizmą?

Taip. Jei kenčiate nuo astigmatizmo ir jums reikia torinių lęšių, jūsų akinių recepte bus nurodyta kiekvienos akies cilindro ir ašies vertė. Pildydami lęšių užsakymo formą, pamatysite laukelius, į kuriuos reikia suvesti cilindro ir ašies vertes.

29. Ką daryti, jei man nereikia nei cilindro, nei ašies?

Jei neturite astigmatizmo, užsakant lęšius cilindro ir ašies verčių suvesti nereikia. Tačiau galbūt pastebėsite, kad mūsų sistema vis tiek šių verčių prašo; tokiu atveju tiesiog reikia pasirinkti 0,00 vertę cilindrui ir 0,00 vertę ašiai, tokiu būdu Jūsų lęšiai bus be cilindro ir be ašies.

30. Ar įmanoma pasirinkti kitokius lęšius, nei siūlo jūsų sistema?

Mūsų sistema automatiškai parenka lęšius su optimaliu lūžio rodikliu pagal jūsų receptą. Iš tiesų įmanoma rankiniu būdu pakeisti šį pasirinkimą, tačiau nepamirškite, kad tai gali turėti įtakos galutiniam rezultatui. Negalime pilnai garantuoti regėjimo aiškumo, jei nukrypsite nuo mūsų sistemos pasiūlymo. Kai kurios dioptrijos paprasčiausiai nesuderinamos su tam tikrais lūžio rodikliais.

31. Ar įmanoma išimti ir pritaikyti anksčiau iš jūsų nupirktus lęšius naujam rėmeliui?

Akinių lęšiai turi būti pagaminti specialiai tam tikram rėmui, kad juos būtų galima tinkamai sucentruoti ir sulygiuoti. Beveik neįmanoma individualiai pagamintų lęšių pritaikyti kitam rėmeliui išlaikant centruotę ir lygiuotę. Dėl šių priežasčių negalime pasiūlyti tokios paslaugos.

32. Ar yra koks paprastas būdas užsisakyti nereceptinius mėlyną šviesą blokuojančius ekrano akinius, ar visada šią funkciją reikia pridėti rankiniu būdu užsakant akinius?

Nors prie visų mūsų užsakomųjų korekcinių akinių lęšių galima pridėti mėlyną šviesą blokuojantį filtrą, gali būti, kad ieškote paprastų, nereceptinių ekrano akinių. Tokiu atveju galite peržiūrėti mūsų specialų kompiuterinių akinių pasiūlymą. Visi šie akiniai yra su aukštos kokybės nereceptiniais lęšiais, kurie patobulinti mūsų 5 standartinėmis lęšius gerinančiomis dangomis ir mėlyną šviesą blokuojančiu filtru. Taigi, jei tiesiog norite sumažinti skaitmeninį akių nuovargį, įsigykite mūsų kompiuterinius akinius!

33. Kodėl mano lęšiuose yra išgraviruotas simbolis?

Tai yra skiriamasis, labai aukštos kokybės progresinių/mul­tifokalinių lęšių ženklas. Šis išgraviruotas simbolis yra kokybės įrodymas ir jokiu būdu netrukdys jūsų matymui.

Daugiau apie saulės akinius mūsų parduotuvėje

Žemiau yra keletas dažniausiai pasitaikančių klausimų apie saulės akinius:

34. Ar visi pas Jus parduodami saulės akiniai apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir ar apsaugos lygis priklauso nuo akinių lęšių spalvos?

Mes parduodame tik visapusiškai veiksmingus, žinomų prekės ženklų akinius nuo saulės, kurie suteikia visą reikalingą apsaugą. Tačiau skirtingos lęšių spalvos iš tiesų turi skirtingą paskirtį ir poveikį. Daugiau apie saulės akinių lęšių spalvų skirtumus skaitykite čia.

35. Kuo skiriasi veidrodiniai ir poliarizuoti akiniai nuo saulės?

Poliarizuoti akinių lęšiai yra su specialiu filtru, kuris blokuoja intensyvią atspindėjusią šviesą, o tai iš tikrųjų sumažina akinimą ir papildomai apsaugo jūsų akis. Poliarizuoti akiniai nuo saulės užtikrina puikią apsaugą nuo spiginimo, ypač esant ant vandens. Sužinokite daugiau apie poliarizuotus saulės akinius čia.

Lęšiai, padengti veidrodine danga, gerina matomumą slopindami ryškią šviesą. Veidrodiniai lęšiai ne tik padeda apsaugoti jūsų akis, bet ir paslepia jas nuo išorinio pasaulio, o tai sukurią vėsų bei paslaptingą įvaizdį.

36. Ar galiu saulės akinius paversti receptiniais saulės akiniais?

Taip - korekcinius saulės akinių lęšius galime įstatyti į bet kuriuos akinius, kurie priklauso mūsų receptinių saulės akinių filtrui. Korekcinius saulės akinių lęšius taip pat galime įdėti į bet kuriuos akinių rėmelius. Be to, tam tikri receptiniai akiniai yra su saulės akinių klipsais.

Pristatymas ir grąžinimas

Šioje skiltyje atsakoma į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie receptinių ir saulės akinių pristatymą ir grąžinimą. Visą bendrą informaciją ir atsakymus į klausimus apie užsakymus mūsų parduotuvėje rasite čia: DUK apie jūsų užsakymą.

37. Kiek laiko užtrunka mano naujų receptinių akinių pristatymas?

Užsisakius akinius - atlikus mokėjimą - užsakymas vyksta keliais etapais. Gavę jūsų užsakymą, mūsų optikai patikrins visus parametrus ir parinkę tinkamus lęšius, pradės juos ruošti, šlifuoti. Pagaminti lęšiai bus įstatyti į pasirinktus rėmelius. Taip paruošti akiniai bus išbandyti ir patikrinti. Visas akinių gamybos procesas paprastai trunka nuo 3 iki 7 darbo dienų, atsižvelgiant į pasirinktų lęšių tipą. Paruoštus ir patikrintus akinius optikai pristatys į mūsų centrinį sandėlį, iš kurio jie bus išsiųsti jums. Pavyzdžiui, dėl didelio užsakymų kiekio, kuriuos gavome per COVID-19 pandemiją, pristatymo laikas iš tiesų buvo ilgesnis. Paprasčiau tariant, akinių pristatymas gali užtrukti nuo 7 iki 14 darbo dienų.

38. Per kiek laiko gausiu savo akinius nuo saulės?

Akiniams nuo saulės nereikia papildomo laiko, kad juos pagaminti, šlifuoti, pritaikyti ir išbandyti. Tad jie pristatomi pagal įprastą mūsų pristatymo grafiką.

39. Kodėl mano receptinių akinių pristatymas užtruko ilgiau?

Įprastomis aplinkybėmis mūsų optikai išsiunčia akinius laiku. Visomis aplinkybėmis stengiamės, kad mūsų produkcija atitiktų aukščiausius standartus. Pvz., COVID-19 pandemijos laikotarpiu, atsargų papildymas buvo ribojamas dėl taisyklių, o užsakymų skaičius, kurį galime apdoroti per vieną dieną ženkliai išaugo. Taip pat kartais gali būti, kad užsakymas iš mūsų tiekėjų šiek tiek vėluoja, dėl jiems iškilusių kliūčių. Dėl visų šių priežasčių užsakymo pristatymo laikas gali keistis.

40. Kiek laiko galioja mano akinių garantija?

Visiems mūsų akiniams suteikiama standartinė dvejų metų garantija. Akiniai nuo saulės, rėmeliai ir receptiniai akiniai pristatomi optimalios būklės - prieš išsiuntimą jų kokybė yra visada kruopščiai patikrinama. Tai pasitaiko labai retai, tačiau jei pristatyta prekė būtų sugadinta ar su vizualiais defektais, iš karto susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Mūsų klientų aptarnavimo skyrius įvertins situaciją ir būtinai Jums padės. Norėtume paminėti, kad pretenzijos dėl žalos, atsiradusios dėl netinkamo naudojimo, neteisingos priežiūros ar tiesiog dažno naudojimo, nėra priimamos. Tokios prekės negali būti grąžintos ar pakeistos kitomis.

41. Kokia yra jūsų receptinių akinių grąžinimo politika?

Visi receptiniai lęšiai yra gaminami pagal konkrečius, individualius parametrus, todėl tokios prekės grąžinti negalima. Grąžinti galite tik rėmelius. Ši taisyklė taikoma nuo to momento, kai už akinius buvo sumokėta, neatsižvelgiant į užsakymo statusą. Grąžinami rėmeliai turi būti niekaip nepažeisti. Jei kyla kokių nors problemų ar klausimų, visada būtinai kuo greičiau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Esame pasiruošę suteikti Jums daugiau informacijos ir padėti.

Tačiau, jei manote, kad gauti lęšiai nėra kokybiški arba kokiu nors būdu sugadinti, galime juos išsiųsti patikrinimui. Jei patikrinus, bus nustatytas trūkumas arba jie bus laikomi nekokybiškais, mes, žinoma, pakeisime lęšius naujais arba grąžinsime Jums sumokėtus pinigus. Taip pat peržiūrėkite mūsų bendrąsias taisykles ir nuostatas.

42. Kokia yra jūsų akinių grąžinimo politika?

Jei norite grąžinti ar pakeisti akinius nuo saulės ar rėmelius per 14 dienų nuo gavimo dienos, reikalaujame, kad grąžintumėte visą gaminį, įskaitant dėklą, išorinę dėžę, viską, kas buvo dėžutės viduje, visas valymo šluostes ir bet kokius identifikavimo lipdukus ar etiketės. Kitaip tariant, produktas turi būti visiškai tokios pat būklės, kokia buvo gavus; priešingu atveju jis laikomas nepilnu ir grąžinti ar pakeisti nebus įmanoma. Dėkojame už supratingumą ir taisyklių laikymąsi. Taip pat peržiūrėkite mūsų bendrąsias taisykles ir nuostatas.