Visus užsakymus išsiunčiame iš karto! Tačiau vis tiek raginame Jus užsisakyti prekių ateičiai, nes krovinius gabenančių kompanijų veikla gali būti pristabdyta dėl susiklosčiusios situacijos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Freshlook spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvotus kontaktinius lęšius Freshlook gamina Alcon. Šios kompanijos kontaktiniai lęšiai yra vieni iš populiariausių spalvotų kontaktinių lęšių Didžiosios Britanijos rinkoje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti didelę kontaktinių lęšių spalvų įvairovę, išsirinks kiekvienas!

Ieškote spalvotų kontaktinių lęšių vakarėliui ? O gal tiesiog norite susikurti naują ar paįvairinti esamą kasdienį įvaizdį? Freshlook spalvoti kontaktiniai lęšiai tikrai puikus pasirinkimas!

Siūlome įvairius mėnesinius Freshlook lęšius: Freshlook Colorblends, Freshlook Colors ir Freshlook Dimensions, o taip pat ir dieninius Freshlook kontaktinius lęšius. Freshlook lęšius galite įsigyti su dioptrijomis arba be dioptrijų.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top