Lęšius gerinančios dangos

Šiais laikais visi nori tik to, kas geriausia akims, todėl ir reikalavimai korekciniams akiniams labai išaugo. Būtent dėl to lęšiai yra tobulinami ir gerinami įvairiomis dangomis ir procedūromis. Šie metodai, buvo specialiai sukurti akinių našumui, ilgaamžiškumui ir patogumui gerinti. Visi mūsų parduodami lęšiai yra padengti gerinančiomis dangomis, už kurias papildomai mokėti nereikia . Tokias dangas turi ir vieno židinio lęšiai, ir progresiniai (multifokaliniai) lęšiai. Taip pat savo klientams suteikiame galimybę patobulinti lęšius ir specialiomis dangomis. Tačiau dabar stabtelėkime ir pakalbėkime apie visas standartines mūsų lęšių dangas.

Standartinės lęšius gerinančios dangos

Žemiau išvardintomis, lęšius gerinančiomis dangomis, yra padengti visi parduotuvėje „Alensa“ parduodami lęšiai. Todėl galite būti tikri, kad jūsų akinių lęšiai yra pagaminti pasitelkiant pažangias technologijas. Su mūsų akiniais matysite aiškiai ir ryškiai.

1. UV filtras

UV spindulius blokuojantis filtras

2. Antirefleksinė danga

Nors akinių lęšis yra skaidrus, tai yra stiklo savybėmis pasižymintis paviršius, kuris visada atspindi šviesą iš abiejų pusių. Antirefleksinė, atspindį mažinanti danga, užtikrins, kad atspindžiai netrikdytų jūsų regėjimo. Tokiu būdu, nuo lęšio atsispindinti šviesa neuždengs jūsų akių ir jos visada bus matomos. Danga, taip pat pašalina akinimą ir akinančius atspindžius iš vidinės lęšio pusės. Įsivaizduokite, kad vairuojate tamsiu paros metu - atspindžiai gali apakinti ir taip atsidurtumėte gyvybei pavojingoje situacijoje. Dėl to, perkant naujus akinius, rekomenduojama, visada pasirinkti antirefleksinę dangą. Visa laimė, kad visi mūsų akiniai jau yra su šia danga!

Akiniai su antirefleksine danga

3. Kietoji lęšių danga

Visi nešiojantys akinius, net ir patys atsargiausi, žino, kad akiniai , vaizdžiai tariant, tikrai daug ko pamato per gyvenimą. Netyčia išsprūdo iš rankų, pasimetė tarp kitų daiktų ir pan... Taip pat ne visada turime pakankamai laiko kruopščiai akinius nuvalyti. Kad ir kokie geri būtų Jūsų akinių lęšiai, visi jie yra pažeidžiami, tačiau grūdinti, kietąja danga padengti, lęšiai yra daug patvaresni. Tokie lęšiai ypač praktiški vaikams, o ir mums suaugusiems tai labai patogu, nes nereikia jaudintis, kad lęšiai tuoj pat susibraižys.

Akiniai su kietąja danga

4. Švaros danga

Kadangi akinius dažniausiai nešiojame kiekvieną dieną, juos nuolat "atakuoja" didelis kiekis dulkių, dalelių ir kitų nešvarumų esančių aplinkoje ir ore. Apsinešę akinių lęšiai prastina matomumą, dėl to vis valome juos specialiomis šluostėmis, purškalais ir servetėlėmis, tačiau net ir tokiu atveju reikia pripažinti - ne visada pavyksta idealiai nuvalyti akinių lęšius. Akinių lęšiai su švaros danga, pritraukia mažiau dulkių ir nešvarumų, todėl juos daug lengviau valyti ir prižiūrėti . Šios dangos dėka Jūsų akiniai išliks švarūs daug ilgesnį laiko tarpą. Savaime nusivalantys akinių lęšiai yra nepargrįstas mitas, tačiau tikrai pastebėsite, kad šia danga padengtus lęšius daug lengviau prižiūrėti. Garantuojame - sutaupysite pastangų ir laiko.

Akiniai su švaros danga

5. Hidrofobinė danga

Dulkės ir ore sklandantys nešvarumai, tik viena akinių problema. Ką galime pasakyti apie vandenį? Lietus ar vandens purslai gali palikti pėdsakus ant lęšio paviršiaus, o aprasoję lęšiai trukdo matyti. Tiems, kurie jau nešioja akinius, tai tikrai ne naujiena: suliję ar sušalę parskubate namo, bet vos tik įžengėte pro duris - akiniai aprasoja! Skubate nuvalyti rūką ar ant akinių lęšių susikaupusius vandens lašelius. Problemų kelia nėra tik aplinkoje esantis vanduo, mūsų kūno išskiriama drėgmė taip pat lengvai kondensuojasi ant lęšių. Hidrofobinė lęšių danga silpnina pačio lęšio paviršiaus sąryšį su vandeniu ir taip atstumia lęšius pasiekusią vandenį ir drėgmę. Tokie lęšiai nėra linkę rasoti, o ir vanduo nepaliks pėdsakų ant tokio lęšio paviršiaus. Hidrofobinė danga taip pat turi antistatinių savybių, todėl dulkių dalelės yra taip pat atstumiamos nuo lęšio. Apibendrinant, švaros danga kartu su hidrofobine danga padės išlaikyti jūsų akinių lęšius skaidrius ir švarius.

Akiniai su hidrofobine danga

Papildomos dangos akinių lęšiams

Pirkdami akinius iš mūsų parduotuvės, galite pasirinkti ir papildomas dangas savo akinių lęšiams. Jos gali pakeisti arba patobulinti Jūsų akinius. Štai, ką turime omenyje:

1. Mėlyną šviesą blokuojantis filtras

Šis filtras blokuoja mėlyną šviesą, sklindančią iš skaitmeninių prietaisų - telefonų, planšetinių kompiuterių ir kompiuterių ekranų. Toks filtras mažina akių nuovargį ir įtampą, o to pasėkoje padidėja produktyvumas ir pagerėja miego kokybė.

Sužinokite daugiau apie mėlynos šviesos filtrą
Akiniai su mėlynos šviesos filtru

2. Savaime tamsėjantys akinių lęšiai

Savaime tamsėjantys, fotochrominiai arba pereinamieji lęšiai laipsniškai tamsėja kintant apšvietimo sąlygoms. Patalpose šie akiniai yra skaidrūs, o patamsėja paveikti UV spindulių, taip akys yra apsaugomos esant poreikiui.

Sužinok daugiau apie savaime tamsėjančius lęšius
Akiniai su savaime tamsėjančiais lęšiais

3. Korekciniai saulės akiniai

Ši parinktis jūsų receptinius lęšius pavers pilanerčiais akiniais nuo saulės, taip apsaugosite akis nuo UV spindulių ir ryškios šviesos. Siūlome ilgalaikį kelių tamsumų ir spalvų tamsinimą. 85% intensyvumo spalva suteikia įprastiems akiniams nuo saulės prilygstantį efektą. Ir tuo viskas nesibaigia! Jei norite, mūsų receptinius akinių nuo saulės lęšius galite papildyti poliarizacine ir (arba) veidrodine danga.

Sužinok daugiau apie korekcinius saulės akinius
Korekciniai saulės akiniai

Lęšių lūžio rodiklis

Mūsų parduotuvėje siūlomi lęšiai su skirtingu lūžio rodikliu: 1,5 - 1,6 - 1,67 ir 1,74. Tikriausiai kyla klausimas: kuo skiriasi šie lūžio rodikliai? Skirtingos medžiagos turi skirtingą lūžio rodiklį. Lęšio lūžio rodiklis nurodo, kaip lęšis laužia (lenkia) šviesą, o tai priklauso nuo to, kaip greitai šviesa sklinda per medžiagą. Kuo lėčiau šviesa juda, tuo didesnis bus lęšio lūžio rodiklis, tai taip pat reiškia, kad lėčiau sklindanti šviesa yra lankstesnė.

Akinių lęšių lūžio rodiklis