Visus užsakymus išsiunčiame iš karto! Tačiau vis tiek raginame Jus užsisakyti prekių ateičiai, nes krovinius gabenančių kompanijų veikla gali būti pristabdyta dėl susiklosčiusios situacijos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Dailies kontaktiniai lęšiai

Vienadieniais lęšiais Dailies gamintojas Alcon (buvęs Ciba Vision) už prieinamą kainą garantuoja aukštą kokybę ir nepriekaištingą komfortą kasdien. Alcon užtikrina, jog nešiodami šiuos lęšius matysite kaip niekad aiškiai ir neturėsite jokių nusiskundimų. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai puikiai tinka daug sportuojantiems ir keliaujantiems.

Dailies lęšiai už puikią kainą

Prekiaujame populiariais DAILIES TOTAL1 vienadieniais lęšiais trumparegystei ir toliaregystei koreguoti. DAILIES Aquacomfort Plus ir Focus Dailies lęšiai taip pat gaminami multifokalinių ir torinių tipų. Dailies AquaComfort Plus lęšiai yra praturtini HPMC lęšių drėkinimo medžiaga, kuri naudojama ir valomuosiuose tirpaluose. Be jos, lęšių sudėtyje yra ir PEG bei PVA drėkiklių.

Vienadieniai
Prekyboje
Vienadieniai
Prekyboje
€71.99
Vienadieniai
Prekyboje
Vienadieniai
Prekyboje
€27.45
Vienadieniai
Prekyboje
Vienadieniai
Prekyboje
€24.50
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top