Mokėjimo būdai

Kaip atsiskaityti už užsakymą

Už užsakymus galima atsiskaityti šiais būdais:

  • Banko kortelėmis Mastercard bei Visa
  • PayPal
  • Atsiskaitymas per Omnivą prekės atsiėmimo metu
  • Dovanų kuponas

Saugus mokėjimas

Garantuojame, kad visi mokėjimai yra vykdomi laikantis visų saugumo priemonių. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tik mokėjimui įvykdyti ir nebus perduodama jokioms trečiosioms šalims.

Mokėjimas internetu

Norintys mokėti kreditine arba debetine kortele bus nekreipti į bankininkystės sistemos puslapį, kuriame reikės įvesti reikalingus mokėjimui atlikti duomenis. Visa ten įvedama informacija yra saugiai užšifruojama. Turėkite omenyje, kad šis mokėjimo portalas bus aktyvus tik kurį laiką. Sesijai pasibaigus turėsite iš naujo susirasti savo užsakymą prisijungę prie asmeninės paskyros mūsų svetainėje ir bandyti sumokėti iš naujo. Jei norite atsiskaityti naudodamiesi PayPal, būsite nukreipti į saugų Paypal mokėjimo sistemos puslapį.

Mokėjimas dovanų kuponu

Mokėti dovanų kuponu galima tik įsigijus kuponą Alensa.lt el. parduotuvėje. Atsiskaitydami kuponu, unikalų kupono kodą įveskite į nuolaidos kodo laukelį krepšelyje. Kuponas gali būti naudojamas tik vienkartiniam pirkimui, panaudojant visą kupono sumą. Jei pirkinio vertė viršija kupono vertę, sumokėsite tik skirtumą. Kuponu galite atsiskaityti už visas internetinės parduotuvės siūlomas prekes ar paslaugas.

Problemos dėl mokėjimo

  • Patikrinkite savo banko arba Paypal sąskaitą ir įsitikinkite, ar mokėjimas tikrai įvyko ir ar mokant neįsivėlė techninė klaida.
  • Jei mokėjimas buvo sėkmingai įvykdytas, bet tai neatsispindi mūsų sistemoje, susisiekite su mumis el. paštu info@alensa.lt ir mūsų finansų skyrius mokėjimą patvirtins.
  • Jei kyla nesklandumų mokėjimo puslapyje, pabandykite Alensa.lt svetainę atidaryti kita naršykle arba kitu prietaisu.