Toriniai (astigmatiniai) lęšiai

Toriniai lęšiai yra skirti astigmatizmui taisyti. Šie lęšiai prie įprastų stiprumo ir diametro parametrų turi ir cilindro parametrą, kuris padeda sufokusuoti vaizdą ir pagerina regėjimą. Astigmatizmas atsiranda, kai ragenos kreivė nėra visiškai teisinga, ir pro akies optinę sistemą praėję spinduliai susiduria dviejuose židiniuose. Šis regėjimo sutrikimams tinklainėje sukuria neryškų vaizdą. Asferiniai kontaktiniai lęšiai padeda kompensuoti šiuos sutrikimus.

Mūsų rekomenduojami toriniai lęšiai

Rekomenduojame pabandyti TopVue Air for Astigmatism mėnesinius lęšius ir TopVue Premium for Astigmatism 2 savaičių lęšius – patogūs nešioti aukščiausios klasės hidrogelio toriniai lęšiai, turintys didelį deguonies pralaidumą.

Siūlome daugybę aukštos kokybės torinių lęšių už geriausią kainą. Rinkitės iš žinomų torinių lęšių gamintojų - CooperVision ir Johnson and Johnson. Biofinity Toric, 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, ir PureVision Toric yra tik keli iš perkamiausių torinių lęšių. Turime ir tokių torinių lęšių, kurie tinka nešioti dieną ir naktį, pavyzdžiui - Acuvue Oasys for Astigmatism.

Prieš užsisakydami įsitikinkite, kad visus lęšių parametrus pasirinkote teisingai.

Peržiūrėjote 36 prekių iš 47.