Visus užsakymus išsiunčiame iš karto! Tačiau vis tiek raginame Jus užsisakyti prekių ateičiai, nes krovinius gabenančių kompanijų veikla gali būti pristabdyta dėl susiklosčiusios situacijos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Valomieji tirpalai ir akių priežiūros reikmenys

Valomieji tirpalai naudojami lęšiams saugiai ir efektyviai valyti, dezinfekuoti ir laikyti per naktį.. Kokybiški tirpalai padidina nešiojimo komfortą ir lęšių švarumą. Pačių efektyviausių tirpalų sudėtyje paprastai yra natrio hialuronato, žmogaus kūne esančios drėkinamosios medžiagos.

Akių priežiūra

Nors 75% informacijos apie aplinką gauname per savo akis, dėl įtemptos rutinos ir nuolatinio skubėjimo ne visada randame laiko akims tinkamai prižiūrėti. Netinkama kontaktinių lęšių priežiūra gali sukelti diskomfortą ir rimtesnius regėjimo sutrikimus. Sveikas akis ir ryškų regėjimą galima užtikrinti kas dieną į rutiną pridėjus vos kelis papildomus žingsnius. Akių lašai ir purškalai yra svarbi akių priežiūros dalis, nes padeda jas išlaikyti drėgnas ir lęšių nešiojimas tampa patogesnis. Skaitykite apie valomuosius tirpalus ir akių priežiūrą daugiau.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top