Bausch and Lomb kontaktiniai lęšiai

Bausch and Lomb įsikūrė, kai 1853 metais vokiečių emigrantas John'as Jacob'as Bausch'as Ročesteryje, Niujorko valstijoje, atidarė mažą optinių prekių parduotuvėlę. Šiandien, po daugybės metų mokslinių tyrimų ir tobulėjimo, Bausch and Lomb yra viena iš pirmaujančių kontaktinių lęšių ir akių priežiūros priemonių gamintojų.

Bausch and Lomb kontaktiniai lęšiai

PureVision ir Soflens lęšiai yra tik pora iš žinomiausių kontaktinių lęšių plačiame Bausch and Lomb aukščiausios kokybės mėnesinių lęšių ir vienadienių lęšių už prieinamą kainą kataloge. PureVision 2 lęšiai puikiai tinka nešioti prietemoje, pavyzdžiui, vairuojant naktį, o Soflens Daily Disposable yra vieni iš pigiausių ir populiariausių vienadienių lęšių rinkoje. Vienadieniai lęšiai Biotrue One Day, gaminami iš naujoviškos HyperGel medžiagos, garantuoja nepalyginamą komfortą ir deguonies pralaidumą. Juose taip pat yra ir nuo UV spindulių apsaugantis filtras.

Aukščiausios kokybės valomieji tirpalai ir akių lašai

Bausch and Lomb gaminamas ReNu Multiplus universalus tirpalas pasižymi „no rub“ (nereikia patrinti) formule, kuri lęšius laikant dėkliuke efektyviai pašalina atsiradusias nuosėdas. Tuo tarpu tirpalas Biotrue savo sudėtimi yra panašus į natūralias ašaras, todėl yra ypatingai švelnus akims. Bausch and Lomb taip pat garsėja ReNu Multiplus akių lašais, malšinančiais akių sudirgimą ir išdžiūvimą.

Peržiūrėjote 36 prekių iš 52.