Valomasis tirpalas SoloCare Aqua 90 ml

€5.79
99% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 27.3. rinkitės parametrus...
Omniva paštomatas (2–3 darbo dienos) €1.49 *
Omniva kurjeris (2–3 darbo dienos) €1.99 *
DHL EXPRESS (1–2 darbo dienos) €10.99   
* Nemokamas pristatymas užsisakius už €19.00 ar daugiau
€5.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Valomasis tirpalas SoloCare AQUA

Solocare AQUA - tai daugiafunkcinis tirpalas, skirtas įvairių tipų minkštųjų kontaktinių lęšių valymui, dezinfekavimui, skalavimui, drėkinimui ir laikymui. Naudojant šį tirpalą lęšių nereikia trinti pirštais - jis savaime puikiai nuvalo lęšius. SoloCare Aqua tirpalą sudaro efektyvios, tačiau neagresyvios valomosios medžiagos, todėl tirpalas tinka jautrioms akims. Atidarius, tirpalą reikia sunaudoti per 3 mėnesius. Pakuotę sudaro 90 ml buteliukas ir antibakterinis dėkliukas lęšiams.

SoloCare AQUA tirpalą taip pat galite įsigyti šių dydžių pakuotėse - 360 ml, 2 x 360 ml ir 3 x 360 ml (didesnė pakuotė = pigiau).

Drėkinimo technologija ir lęšių dezinfekavimas

Unikali, drėgmę sulaikanti technologija Hydrolock, užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni ir komfortiški. Tirpalo sudėtyje esančios efektyvios veikliosios medžiagos naikina pavojingus mikroorganizmus. Su kiekvienu Solocare AQUA tirpalo buteliuku gausite antibakterinį kontaktinių lęšių dėkliuką, kuris apsaugos lęšius nuo aplinkoje esančių bakterijų. Dėkliuke laikomi lęšiai yra švaresni ir ilgiau išliks kaip nauji.

Naudojimas

Yra du būdai, kaip galite panaudoti šį tirpalą lęšių valymui ir laikymui. Pirmasis būdas - laikydami lęšius delne įtrinkite juos tirpalu. Patrynus, lęšius palaikykite lęšių konteineriuke su švariu tirpalu 5 min. Po 5 min visi nešvarumai nuo lęšių bus pašalinti ir lęšius galėsite vėl dėtis į akis. Kitas būdas, beje pranašesnis už pirmąjį, patrynus lęšius, palikti juos mirkti tirpale mažiausiai 4 valandoms. Mechaninis lęšių valymas patrinant yra efektyviausias būdas pašalinti nešvarumus. „SoloCare Aqua“ tirpalą reikia sunaudoti per 3 mėnesius nuo pirmojo atidarymo.

Pastaba: kompanija Alcon nebėra tirpalo SoloCare Aqua gamintoja ir platintoja. Šios produkcijos licencijos dabar priklauso Menicon Holdings BV. Šis pasikeitimas neturi jokios įtakos tirpalo kokybei ar cheminei sudėčiai.

Atributai - Valomasis tirpalas SoloCare Aqua 90 ml

Gamintojas: Menicon
Tirpalo tipas: Universalūs
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Kiekis: 90 ml
Konservantai: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

99%
73 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?