Valomasis tirpalas SoloCare Aqua 3 x 360 ml

€20.19
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Trečiadienis 26.6.

blank

Šiame rinkinyje yra trys 360 ml valomojo tirpalo SoloCare AQUA buteliukai. Tirpalas tinka naudoti su visų tipų minkštaisiais kontaktiniais lęšiais ir nedirgina jautrių akių. Dėl unikalios Hydrolock technologijos šiuo tirpalu valomi lęšiai išlieka sudrėkinti ir patogūs nešioti.

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.19
Populiarus

Valomasis tirpalas Gelone 3×360 ml

Prekyboje
  • Daugiafunkcinis tirpalas
  • Su drėkinančiu natrio hialuronatu
  • Nedirgina akių
Kaina tik: €19.50
GUDRI
ALTERNATYVA
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Valomasis tirpalas SoloCare AQUA

SoloCare AQUA yra universalus valomasis tirpalas, skirtas visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti, dezinfekuoti ir laikyti per naktį. Šis tirpalas efektyviai nuvalo lęšius net ir jų nepatrinant pirštų galiukais. Tirpalo sudėtyje yra veiksmingų, bet švelnių valomųjų medžiagų, todėl jis tinka naudoti net ir jautris akis turintiems žmonėms. Atidarius, tirpalą reikia sunaudoti per 3 mėnesius. Rinkinyje yra trys 360 ml buteliukai ir trys antibakteriniai lęšių dėkliukai.

Tirpalo SoloCare AQUA tirpalas parduodamas skirtingų dydžių pakuotėse – 90 ml, 360 ml ir 2 x 360 ml (didesnė pakuotė = pigiau).

Drėkinimo technologija ir dezinfekcijos sistema

Dėl unikalios Hydrolock technologijos šiame tirpale laikomi lęšiai išlieka sudrėkinti ir yra patogūs nešioti. Sudėtyje esančios valomosios dalelės efektyviai nuvalo visas nuosėdas ir kenksmingus mikroorganizmus. Kiekvienoje SoloCare AQUA tirpalo pakuotėje yra ir antibakterinis kontaktinių lęšių dėkliukas, atsparus mikrobų rinkimuisi, todėl lęšiai išlieka dar švaresni.

Lęšių valymo būdai

Kontaktinius lęšius dėkliuke laikyti galima dviem skirtingais būdais. Prieš įdedant į dėkliuką juos galima laikant delne ir užpylus šiek tiek valomojo tirpalo švelniai patrinti pirštų galiukais. Tai padarius, prieš iš naujo įsidedant lęšius į akis dėkliuke juos užtenka palaikyti vos 5 minutes. Lęšių pirštais nepatrynus dėkliuke juos reiktų palikti ne mažiau kaip 4 valandoms. Akių priežiūros specialistai pritaria, kad lęšiai efektyviau nuvalomi juos pirštais patrynus.

Pastaba: teisė valomajam tirpalui SoloCare AQUA gaminti ir platinti nebepriklauso firmai Alcon (Ciba Vision). Šią licenciją dabar turi įmonė Menicon Holdings BV. Gamintojo pasikeitimas šio tirpalo kokybei ir cheminėms savybėms neturi.

Atributai
Gamintojas: Menicon
Tirpalo tipas: Universalus
Kiekis: 3x360 ml
Galiojimas: 16 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai

Atsiliepimai (1)

100%
Įvertinkite šį produktą
100%
100%
Janina Galinytė

Labai geras tirpaliukas

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top