Valomasis tirpalas SoloCare Aqua 2 x 360 ml

€17.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 4.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today rinkitės parametrus...
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Valomasis tirpalas SoloCare AQUA

SoloCare AQUA yra universalus valomasis tirpalas, skirtas visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti, dezinfekuoti ir laikyti per naktį. Šis tirpalas efektyviai nuvalo lęšius net ir jų nepatrinant pirštų galiukais. Tirpalo sudėtyje yra veiksmingų, bet švelnių valomųjų medžiagų, todėl jis tinka naudoti net ir jautris akis turintiems žmonėms. Atidarius, tirpalą reikia sunaudoti per 3 mėnesius. Rinkinyje yra du 360 ml buteliukai ir du antibakteriniai lęšių dėkliukai.

Tirpalo SoloCare AQUA tirpalas parduodamas skirtingų dydžių pakuotėse - 90 ml, 360 ml ir 3 x 360 ml (didesnė pakuotė = pigiau).

Drėkinimo technologija ir dezinfekcijos sistema

Dėl unikalios Hydrolock technologijos šiame tirpale laikomi lęšiai išlieka sudrėkinti ir yra patogūs nešioti. Sudėtyje esančios valomosios dalelės efektyviai nuvalo visas nuosėdas ir kenksmingus mikroorganizmus. Kiekvienoje SoloCare AQUA tirpalo pakuotėje yra ir antibakterinis kontaktinių lęšių dėkliukas, atsparus mikrobų rinkimuisi, todėl lęšiai išlieka dar švaresni.

Naudojimas

<p style = "text-align: justify"> Yra du būdai, kaip galite panaudoti šį tirpalą lęšių valymui ir laikymui. Pirmasis būdas - laikydami lęšius delne įtrinkite juos tirpalu. Patrynus, lęšius palaikykite lęšių konteineriuke su švariu tirpalu 5 min. Po 5 min visi nešvarumai nuo lęšių bus pašalinti ir lęšius galėsite vėl dėtis į akis. Kitas būdas, beje pranašesnis už pirmąjį, patrynus lęšius, palikti juos mirkti tirpale mažiausiai 4 valandas. Mechaninis lęšių valymas - patyrimas, yra efektyviausias būdas pašalinti nešvarumus. „SoloCare Aqua“ tirpalą reikia sunaudoti per 3 mėnesius nuo pirmojo atidarymo.

Pastaba: teisė valomajam tirpalui SoloCare AQUA gaminti ir platinti nebepriklauso firmai Alcon (Ciba Vision). Šią licenciją dabar turi įmonė Menicon Holdings BV. Gamintojo pasikeitimas šio tirpalo kokybei ir cheminėms savybėms neturi.

Atributai
Gamintojas: Menicon
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 2x360 ml
Galiojimas: 16 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Konservantai: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Valomasis tirpalas Gelone 2 x 360 ml

Prekyboje
  • Daugiafunkcinis tirpalas
  • Su drėkinančiu natrio hialuronatu
  • Nedirgina akių
Kaina tik: €13.59
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?