Valomasis tirpalas Options Multi 3 x 360 ml

€23.50
80%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Trečiadienis 26.6.

blank
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€23.50
Populiarus

Valomasis tirpalas Gelone 3×360 ml

Prekyboje
  • Daugiafunkcinis tirpalas
  • Su drėkinančiu natrio hialuronatu
  • Nedirgina akių
Kaina tik: €19.50
GUDRI
ALTERNATYVA
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Valomasis tirpalas Options Multi

Valomasis tirpalas Options Multi yra naujas gamintojo CooperVision išleistas produktas. Šis tirpalas efektyviai valo, dezinfekuoja ir drėkina kontaktinius lęšius. Options Multi savo sudėtimi yra labai panašus į natūralias ašaras, todėl tinka naudoti net ir jautrias akis turintiems žmonėms. Rinkinyje yra trys 360 ml buteliukai ir trys lęšių dėkliukai. Atidarius, šį tirpalą reikia sunaudoti per 90 dienų.

Options Multi tirpalas parduodamas ir skirtingų dydžių pakuotėse – 100 ml, 360 ml ir 2 x 360 ml

Ypatinga tirpalo sudėtis

Options Multi tirpalas gaminamas naudojant dvi specifines medžiagas, kurios kontaktinius lęšius ne tik drėkina, bet ir apsaugo nuo apnašų bei nuosėdų. Ant lęšių paviršiaus veikiančios medžiagos atlieka dvi funkcijas: sukuria papildomą sluoksnį, kuris yra atsparus apnašoms ir neleidžia lęšiams išsausėti. Tokia apsauga lęšius išlaiko patogius nešioti visą dieną. Dėl šių savybių valomasis tirpalas Options Multi yra vienas iš kokybiškiausių tirpalų rinkoje.

Nebūtina valyti pirštais

Tirpalas Options Multi nuo kontaktinių lęšių nuvalo nešvarumus ir nuosėdas net ir lęšių švelniai nepatrynus pirštais. Norint kad lęšiai būtų efektyviai nuvalyti, dėkliuke su tirpalu juos būtina laikyti ne mažiau kaip 6 valandas. Vis dėlto akių priežiūros specialistai laikosi nuomonės, kad užlašinus šiek tiek tirpalo lęšius reikėtų švelniai patrinti pirštų galais ir tik tada dėti į dėkliuką.

Pastaba: lęšių nešiotojai dažnai klausia, kuris valomasis tirpalas labiausiai tinka naudoti su naujos kartos silikono hidrogelio kontaktiniais lęšiais, pavyzdžiui Biofinity, Purevision, Acuvue Oasys ar Air Optix Aqua. Nors visi tirpalai, kurie buvo išleisti iki silikono hidrogelio lęšių sukūrimo, ir nėra visiškai netinkami šiems lęšiams, reikia turėti omenyje, kad nuo naudojamo tirpalo tiesiogiai priklauso, kaip ilgai ir patogiai galėsite nešioti kontaktinius lęšius, kokie jie bebūtų. Skirtingų žmonių akys skirtingai reaguoja į kontaktinius lęšius – tas pats principas galioja renkantis ir valomuosius tirpalus.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
Tirpalo tipas: Universalus
Kiekis: 3x360 ml
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Ne

Atsiliepimai

80%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top