Valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH 300 ml

€9.39
96% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 29.11. Stock day info: Tomorrow 29. lapkričio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€9.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH

Universalus valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH tinka naudoti su visais minkštaisiais kontaktiniais lęšiais. Šis tirpalas yra gaminotojo Alcon (Ciba Vision) patobulinta tirpalo Opti-Free Express versija. Lyginant su ankstesne versija, Opti-Free RepleniSH tirpale yra daugiau papildomų valomųjų sudedamųjų dalių. Alcon šį valomąjį tirpalą patobulino norėdami, kad kontaktiniai lęšiai nešiojant ilgiau išliktų sudrėkinti ir patogūs. Parduodamas 300 ml talpos buteliuke su kontaktinių lęšių dėkliuku.

Opti-Free RepleniSH tirpalas parduodamas ir skirtingų dydžių pakuotėse - 120 ml, 2 x 300 ml ir 3 x 300 ml

Ilgalaikis drėkinimas

Tirpale Opti-Free RepleniSH laikomų lęšių paviršius apsigaubia plonu apsauginiu sluoksniu, kuris lęšius drėkina ir jie yra švelnūs ir malonūs nešioti visą dieną.

TearGlyde® sistema

TearGlyde® regeneracijos sistema veikia, kai kontaktiniai lęšiai yra laikomi dėkliuke, pripildytame Opti-Free RepleniSH tirpalu. Dėl šios sistemos lęšiai sugeria daugiau vandens, kuris vėliau išsiskiria lęšius nešiojant. Šiame tirpale laikyti lęšiai yra patogesni nešioti, nes ženkliai sumažinama akių sausėjimo ar paraudimo tikimybė.

Opti-Free RepleniSH tirpalas visiems lęšiams

Opti-Free RepleniSH tirpalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie jaučia diskomfortą kontaktinius lęšius nešiodami ilgesnį laiką. Šis tirpalas yra sukurtas naudoti su moderniais silikono hidrogelio lęšiais, pavyzdžiui, PureVision, Acuvue Oasys ir Biofinity, tačiau tinka naudoti ir su tradiciniais hidrogelio medžiagos lęšiais.

Sudėtis

Izotoninio tirpalo Opti-Free RepleniSH sudėtyje yra unikali TearGlyde® regeneracijos sistema (Tetronic 1304 ir nonanoyletylen­diaminotrioc rūgštis), 0.001% Polyquad ir 0.0005% Aldoxime konservantų.

Atributai
Gamintojas: Alcon
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 300 ml
Galiojimas: 16 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 6 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Ne
Konservantai: Taip

Atsiliepimai

96%
23 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?