Valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH 3 x 300 ml

€23.29
80%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Trečiadienis 26.6.

blank

Šiame rinkinyje yra trys 300 ml valomojo tirpalo Opti-Free RepleniSH buteliukai ir trys antibakteriniai lęšių dėkliukai. Šis tirpalas tinka visiems minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti ir laikyti per naktį.

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€23.29
Populiarus

Valomasis tirpalas Gelone 3×360 ml

Prekyboje
  • Daugiafunkcinis tirpalas
  • Su drėkinančiu natrio hialuronatu
  • Nedirgina akių
Kaina tik: €19.50
GUDRI
ALTERNATYVA
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH

Universalus valomasis tirpalas Opti-Free RepleniSH tinka naudoti su visais minkštaisiais kontaktiniais lęšiais. Šis tirpalas yra gaminotojo Alcon (Ciba Vision) patobulinta tirpalo Opti-Free Express versija. Lyginant su ankstesne versija, Opti-Free RepleniSH tirpale yra daugiau papildomų valomųjų sudedamųjų dalių. Alcon šį valomąjį tirpalą patobulino norėdami, kad kontaktiniai lęšiai nešiojant ilgiau išliktų sudrėkinti ir patogūs. Šiame rinkinyje yra trys 300 ml buteliukai ir trys kontaktinių lęšių dėkliukai.

Opti-Free RepleniSH tirpalas parduodamas ir skirtingų dydžių pakuotėse – 120 ml, 300 ml ir 2×300 ml

Ilgalaikis drėkinimas

Tirpale Opti-Free RepleniSH laikomų lęšių paviršius apsigaubia plonu apsauginiu sluoksniu, kuris lęšius drėkina ir jie yra švelnūs ir malonūs nešioti visą dieną.

TearGlyde® sistema

TearGlyde® regeneracijos sistema veikia, kai kontaktiniai lęšiai yra laikomi dėkliuke, pripildytame Opti-Free RepleniSH tirpalu. Dėl šios sistemos lęšiai sugeria daugiau vandens, kuris vėliau išsiskiria lęšius nešiojant. Šiame tirpale laikyti lęšiai yra patogesni nešioti, nes ženkliai sumažinama akių sausėjimo ar paraudimo tikimybė.

Opti-Free RepleniSH tirpalas visiems lęšiams

Opti-Free RepleniSH tirpalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie jaučia diskomfortą kontaktinius lęšius nešiodami ilgesnį laiką. Šis tirpalas yra sukurtas naudoti su moderniais silikono hidrogelio lęšiais, pavyzdžiui, PureVision, Acuvue Oasys ir Biofinity, tačiau tinka naudoti ir su tradiciniais hidrogelio medžiagos lęšiais.

Sudėtis

Izotoninio tirpalo Opti-Free RepleniSH sudėtyje yra unikali TearGlyde® regeneracijos sistema (Tetronic 1304 ir nonanoyletylen­diaminotrioc rūgštis), 0.001% Polyquad ir 0.0005% Aldoxime konservantų.

Atributai
Gamintojas: Alcon
Tirpalo tipas: Universalus
Kiekis: 3x300 ml
Galiojimas: 16 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 6 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Ne

Atsiliepimai

80%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top