Valomasis tirpalas Laim-Care 150 ml

€5.79
96% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 27.3. rinkitės parametrus...
Omniva paštomatas (2–3 darbo dienos) €1.49 *
Omniva kurjeris (2–3 darbo dienos) €1.99 *
DHL EXPRESS (1–2 darbo dienos) €10.99   
* Nemokamas pristatymas užsisakius už €19.00 ar daugiau
€5.79
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Valomasis tirpalas Laim-Care

Izotoninis universalus valomasis tirpas Laim-Care yra skirtas kontaktinių lęšių dezinfekavimui ir laikymui per naktį. Vienas iš didžiausių tirpalo privalumų yra sudėtyje esanti hialurono rūgštis - natūrali žmogaus organizme esanti drėkinamoji medžiaga. Šio medžiagos dėka kontaktiniai lęšiai nesausėja, juos patogu nešioti nuo ryto iki vakaro. Hialurono rūgštis puikiai veikia ir kaip apsauga nuo bakterijų. Pakuotę sudaro 150 ml tirpalo buteliukas ir antibakterinis lęšių dėkliukas.

Laim-Care valomąjį tirpalą siūlome ir kitų dydžių pakuotėse - 50 ml, 400 ml, 2 x 400 ml ir 3 x 400 ml mažesnėmis kainomis (didesnė pakuotė = pigiau).

Pirmasis hialurono rūgšties turintis tirpalas

Laim-Care valomasis tirpalas buvo pradėtas gaminti 2010 metų rugpjūtį. Tai vienas iš pirmųjų valomųjų tirpalų, kurio sudėtyje yra hialurono rūgšties, kuri dar žinoma kaip natrio hialuronatas. Ši, drėkinančių savybių turinti, medžiaga yra aptinkama žmogaus organizme, todėl visiškai nedirgina net ir jautriausių akių. Šis tirpalas dabar yra vienas iš populiariausių tirpalų rinkoje, ir jį rekomenduoja daugelis akių priežiūros specialistų.

Efektyvus drėkinimas

Hialurono rūgštis yra puiki drėkinamoji medžiaga, kurios struktūra yra artima akies vidinei sandarai. Laim-Care tirpalu valomi kontaktiniai lęšiai visą nešiojimo laiką išlieka patogūs. Hialurono rūgštis turi ir antibakterinį poveikį, bei skatina ląstelių regeneraciją, todėl yra dažnai naudojama akių operacijų metu.

Tinka jautrioms ir dirglioms akims

Valomasis tirpalas Laim-Care tinka jautrioms, nuolat sausėjančioms ir paraudusioms akims. Tirpalą galima naudoti su visų tipų minkštaisiais kontaktiniais lęšiais, įskaitant silikono hidrogelio ir spalvotus lęšius.

Antibakterinis lęšių dėkliukas

Su kiekvienu valomojo tirpalo buteliuku nemokamai gausite ir sidabro jonais praturtintą antibakterinį lęšių dėkliuką. Šie jonai padeda valomajam tirpalui bakterijas nuvalyti ne tik nuo kontaktinių lęšių, bet ir nuo paties dėkliuko. Laim-Care tirpalą galima efektyviai naudoti ir su paprastu lęšių dėkliuku, kuris sidabro jonais nėra praturtintas.

Kontaktinių lęšių dėkliukus reikia reguliariai keisti, kad jie išliktų higieniški. Gamintojas rekomenduoja tai daryti ne rečiau nei kas 3 mėnesius - tiek pat laiko, kiek galima atidarius naudoti valomojo tirpalo buteliuką. Valomąjį tirpalą naudodami ilgiau nei nurodyta rizikuojate savo akių sveikata.

Atributai - Valomasis tirpalas Laim-Care 150 ml

Gamintojas: Esoform
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 150 ml
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

96%
120 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?