Valomasis tirpalas Gelone 360 ml

€7.49
100%
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 11.8.

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€7.49
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Valomasis tirpalas Gelone

Universalus valomasis tirpalas Gelone tinka visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti ir laikyti per naktį. Dėl sudėtyje esančių dezinfekuojančių elementų ir hialurono rūgšties Gelone tirpalas tinka turintiems net ir ypatingai dirglias akis. Tirpale esančios valomosios medžiagos ir kartu su tirpalu gaunamas jonizuotas antibakterinis lęšių dėkliukas sukuria geriausias sąlygas lęšiams dezinfekuoti. Dėl hialurono rūgšties šiame tirpale laikomi lęšiai yra lankstūs, minkšti ir išlieka drėgni. Tirpalas parduodamas 360 ml talpos buteliuke kartu su antibakteriniu lęšių dėkliuku.

Valomojo tirpalo Gelone galite įsigyti skirtingų dydžių rinkiniuose – 100 ml, 360 ml + 100 ml nemokamai, 2 x 360 ml, 2×360 ml + 100 ml nemokamai, 3 x 360 ml ir 4 x 360 ml už mažesnę kainą (didesnė pakuotė = pigiau).

Tinka jautrioms akims

Valomasis tirpalas Gelone tinka naudoti su visais minkštaisiais kontaktiniais lęšiais, įskaitant silikono hidrogelio ir spalvotus lęšius. Jis yra ne tik labai švelnus akims, bet ir padidina kontaktinių lęšių sutepimą, todėl tinka net ir žmonėms, kurių akys yra ypatingai jautrios. Dėl šių savybių Gelone valomasis tirpalas rekomenduojamas kenčiantiems nuo sezoninių alergijų ir nuo sausų akių sindromo. Šis tirpalas sumažina paraudimą, atsirandantį, jei kontaktinius lęšius ilgai nešiojate neišsiimdami. Gelone tirpale per naktį laikomi kontaktiniai lęšiai visą dieną nešiojant išlieka sudrėkinti ir patogūs.

Efektyvi valymo sistema

Antibakterinis kontaktinių lęšių dėkliukas ir sudėtyje esančios dezinfekuojančios medžiagos padeda Gelone tirpalui efektyviai nuvalyti ant lęšių paviršiaus susirinkusias visų tipų nuosėdas, įskaitant purvą ir bakterijas.

Antibakterinis lęšių dėkliukas

Kiekvienas kontaktinių lęšius dėkliukas, kurį gausite su 360 ml Gelone tirpalo buteliuku, yra praturtintais specialiais sidabro jonais. Šie jonai neleidžia bakterijoms rinktis dėkliuko viduje, todėl jis išlieka sterilus. Švariame dėkliuke per naktį laikomi lęšiai yra nuvalomi kur kas efektyviau.

Tirpalo sudedamoji dalis natrio hialuronatas

Natrio hialuronatas (dar žinomas kaip hialurono rūgštis) yra viena iš svarbiausių Gelone valomojo tirpalo sudedamųjų dalių. Ši medžiaga yra natūraliai aptinkama žmogaus organizme (sąnariuose, akies obuolio sandaroje), todėl yra labai švelni ir nekelia jokių alerginių ar kitų neigiamų reakcijų.

Natrio hialuronato ypatybės ir privalumai

• viena molekulė prilygsta 1000 vandens molekulių, todėl yra puiki drėkinamoji medžiaga

• priešuždegiminis poveikis

• antibakterinis ir antivirusinis efektas

• naudojamas atliekant plastines operacijas, nes padeda gyti odai, ląstelėms atsigauti ir mažina randus

Atributai
Gamintojas: Soleko
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 360 ml
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai (1)

100%
Įvertinkite šį produktą
100%
100%

Puikus pasirinkimas kenčiantiems nuo akių sausumo - pradėjus naudoti šį tirpalą akių sausumo simptomai ženklai sumažėjo, taip pat lęšiai ilgiau išlieka drėgni ir komfortiški. Rekomenduoju!

Atsakymas
info@alensa.lt

Ačiū už komentarą!

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Valomasis tirpalas Gelone 360 ml

Lina Bernotaitė

Ar šis tirpalas tinka drėkinti sausoms akims, nenaudojant lęšių?

Atsakymas

info@alensa.lt

Gelone tirpalas skirtas tik kontaktinių lęšių priežiūrai, pagrindinė tirpalo savybė – lęšių valymas ir dezinfekavimas. Akių drėkinimui skirti akių lašai, purškalai ir geliai.

Siūlome išbandyti Gelone ( arba kokius kitokius) akių lašus https://www.alensa.lt/…gelone-10-ml

VISA Master Card PayPal DHL omniva