Valomasis tirpalas Gelone 100 ml

€4.29
97% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 31.1. rinkitės parametrus...
Omniva paštomatas (2–3 darbo dienos) €1.49 *
Omniva kurjeris (2–3 darbo dienos) €1.99 *
DHL EXPRESS (1–2 darbo dienos) €10.99   
* Nemokamas pristatymas užsisakius už €19.00 ar daugiau
€4.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Valomasis tirpalas Gelone - kelionėms tinkantis buteliukas

Universalus valomasis tirpalas Gelone tinka visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti ir laikyti per naktį. Dėl sudėtyje esančių dezinfekuojančių elementų ir hialurono rūgšties Gelone tirpalas tinka turintiems net ir ypatingai dirglias akis. Tirpale esančios valomosios medžiagos ir jonizuotas antibakterinis lęšių dėkliukas sukuria geriausias sąlygas lęšiams dezinfekuoti. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties šiame tirpale laikomi lęšiai išlieka lankstūs, minkšti ir drėgni. Su kiekvienu 100 ml buteliuku gausite ir nemokamą antibakterinį kontaktinių lęšių dėkliuką.

Valomojo tirpalo Gelone galite įsigyti skirtingų dydžių rinkiniuose - 360 ml, 360 ml + 100 ml nemokamai, 2 x 360 ml, 2 x 360 ml + 100 ml nemokamai, 3 x 360 ml ir 4 x 360 ml už mažesnę kainą (didesnė pakuotė = pigiau).

Tinka jautrioms akims

Šį valomąjį tirpalą Gelone galima drąsiai naudoti su visais minkštaisiais kontaktiniais lęšiais, įskaitant silikono hidrogelio ir spalvotus lęšius. Jis yra ne tik labai švelnus akims, bet ir efektyviai vilgo kontaktinius lęšius, todėl tinka net ir labai jautrioms akims. Būtent dėl šių savybių Gelone valomasis tirpalas rekomenduojamas kenčiantiems nuo sezoninių alergijų ir nuo sausų akių sindromo. Šis tirpalas sumažina paraudimą, atsiradusį kontaktinius lęšius nešiojant prailgintai - neišsiimant. Gelone tirpale per naktį palaikyti kontaktiniai lęšiai kitą dieną bus drėgni ir patogūs.

Efektyvi valymo sistema

Antibakterinis kontaktinių lęšių dėkliukas ir sudėtyje esančios dezinfekuojančios medžiagos padeda Gelone tirpalui efektyviai nuvalyti ant lęšių paviršiaus susikaupusias įvairių tipų nuosėdas, įskaitant purvą ir bakterijas.

Antibakterinis lęšių dėkliukas

Kiekvienas kontaktinių lęšius dėkliukas, kurį gausite su 360 ml Gelone tirpalo buteliuku, yra praturtintais specialiais sidabro jonais. Šie jonai neleidžia bakterijoms kauptis dėkliuko viduje, todėl jis išlieka sterilus. Švariame dėkliuke per naktį laikomi lęšiai yra dezinfekuoajmi ir išvalomi kur kas efektyviau.

Tirpalo sudedamoji dalis natrio hialuronatas

Natrio hialuronatas (dar žinomas kaip hialurono rūgštis) yra viena iš svarbiausių Gelone valomojo tirpalo sudedamųjų dalių. Ši medžiaga yra natūraliai aptinkama žmogaus organizme (sąnariuose, akies obuolio sandaroje), todėl yra labai švelni ir nekelia jokių alerginių ar kitų neigiamų reakcijų.

Natrio hialuronato ypatybės ir privalumai

• viena molekulė prilygsta 1000 vandens molekulių, todėl puikiai drėkina

• priešuždegiminis poveikis

• antibakterinės ir antivirusinės savybės

• naudojamas plastinių operacijų metu, nes skatina gijimo procesą, padeda ląstelėms atsigauti ir mažina randus

Atributai - Valomasis tirpalas Gelone 100 ml

Gamintojas: Soleko
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 100 ml
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Atsiliepimai

97%
724 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?