Visus užsakymus išsiunčiame iš karto! Tačiau vis tiek raginame Jus užsisakyti prekių ateičiai, nes krovinius gabenančių kompanijų veikla gali būti pristabdyta dėl susiklosčiusios situacijos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu Omniva nesuteikia kurjerio į namus paslaugų. Jei vis tik norite prekes gauti į namus, pasirinkite DHL Express paslaugas.

Valomasis tirpalas AQ Pure 360 ml

€6.29
100%
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 8.6.

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€6.29
Eko rinkiniai
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Valomasis tirpalas AQ Pure

Universalus valomasis tirpalas AQ Pure savo sudėtyje turi medžiagų, kurios labai gerai sulaiko vandenį. Būtent dėl to kontaktiniai lęšiai išlieka drėgni ir patogūs visą dieną. AQ Pure tirpalu valomi lęšiai nedirgina akių ir apsaugo jas nuo paraudimo. Dėžutėje yra 360 ml tirpalo buteliukas ir kontaktinių lęšių dėkliukas.

AQ Pure valomąjį tirpalą siūlome ir kitų dydžių pakuotėse – 2 x 360 ml ir 3 x 360 ml.

Tinka jautrioms akims

Dėl ypač efektyvaus lęšių drėkinimo AQ Pure tirpalas tinka jautrias akis turintiems žmonėms. Šiame tirpale laikomus lęšius gali drąsiai nešioti tie, kurie kenčia nuo alergijų. AQ Pure užtikrina kokybišką lęšių ir akių priežiūrą visiems.

Valymas ir drėkinimas

AQ Pure tirpalas skirtas ne tik visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti, praskalauti, drėkinti ir laikyti, bet ir efektyviai pašalina nešiojimo metu susirinkusias apnašas. Tirpalo sudėtyje esantis pH visiškai nedirgina akių.

Naudojimo instrukcijos

AQ Pure tirpalu kontaktinius lęšius galima valyti ir dezinfekuoti dviem būdais: patrinant pirštais arba ne. Lęšių valymas patrinant pirštais: laikydami lęšius delne juos švelniai patrinkite pirštų galiukais, po to palaikykite juos dėkliuke su tirpalu bent 5–7 minutes, taip pilnai užbaigsite dezinfekavimo procesą. Jei nuspręsite lęšius valyti jų neliesdami pirštais, gamintojas rekomenduoja tirpale juos palaikyti bent 2–3 valandas. Anot akių priežiūros specialistų, lęšiai nusivalo geriau, jei prieš įdedant juos į dėkliuką švelniai patrinsite pirštais.

Atributai
Gamintojas: Optoflex
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 360 ml
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VO-Skla-Prumer
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top