Valomasis tirpalas AQ Pure 2 x 360 ml

€11.39
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 13.4. Today rinkitės parametrus...

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€11.39
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Valomasis tirpalas AQ Pure

Universalus valomasis tirpalas AQ Pure savo sudėtyje turi didelius vandens kiekius išlaikančių medžiagų. Dėl šių savybių kontaktiniai lęšiai išlieka drėgni ir patogūs nešioti visą dieną. AQ Pure tirpalu valomi lęšiai negirdina akių ir apsaugo jas nuo paraudimo. Dėžutėje yra du 360 ml tirpalo buteliukai ir du kontaktinių lęšių dėkliukai.

AQ Pure valomąjį tirpalą siūlome ir kitų dydžių pakuotėse – 360 ml ir 3 x 360 ml.

Tinka jautrioms akims

Dėl ypač efektyvaus lęšių drėkinimo AQ Pure tirpalas tinka naudoti jautrias akis turintiems žmonėms. Šiame tirpale laikomus lęšius gali patogiai nešioti ir kenčiantys nuo alergijų. AQ Pure užtikrina kokybišką lęšių ir akių priežiūrą visiems.

Valymas ir drėkinimas

AQ Pure tirpalas skirtas ne tik visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti, praskalauti, drėkinti ir laikyti, bet ir efektyviai pašalina nešiojant susirinkusias apnašas. Tirpalo sudėtyje esantis pH visiškai nedirgina akių.

Naudojimo instrukcijos

AQ Pure tirpalu kontaktinius lęšius galima dezinfekuoti dviem būdais: trinant arba netrinant. Lęšius delne švelniai patrynus pirštų galiukais, norint visiškai dezinfekuoti, reiktų dėkliuke su tirpalu palaikyti bent 5–7 minutes. Lęšių visiškai nepatrynus, gamintojas rekomenduoja tirpale juos reikia laikyti bent 2–3 valandas. Anot akių priežiūros specialistų, lęšiai nusivalo geriau prieš įdedant juos į dėkliuką švelniai patrynus.

Atributai
Gamintojas: Optoflex
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 2x360 ml
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?