Valomasis tirpalas AO Sept Plus HydraGlyde 2 x 360 ml

€21.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Atsargiai! Šis tirpalas yra peroksidinis. Prašome laikytis visų jo naudojimosi instrukcijų!
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 14.4. Trečiadienis 14.4. rinkitės parametrus...
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€21.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Valomasis tirpalas AO Sept Plus HydraGlyde®

AO Sept Plus HydraGlyde yra vandenilio peroksido pagrindo valomasis tirpalas, tinkantis visiems minkštiesiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti. Sudėtyje esanti HydraGlyde drėkinančioji medžiaga išlaiko lęšius drėgnus nešiojant visą dieną ir neleidžia jiems išdžiūti, todėl visada jausitės patogiai. Su AO Sept Plus HydraGlyde tirpalu gausite ir specialų lęšių dėkliuką, padedantį valomajai cheminei reakcijai įvykti. Rinkinyje yra du 360 ml tirpalo buteliukas ir du kontaktinių lęšių dėkliukai.

Įspėjimas:

Niekada nenaudokite peroksidinio tirpalo tiesiai ant akių, tai gali sukelti rimtą akių sudirgimą.

Niekada su peroksidiniu tirpalu nenaudokite įprasto dėkliuko. Naudokite specialiai tokio tirpalo tipui pritaikytą dėkliuką su neutralizuojančiu diskeliu.

Niekada neišimkite lęšių iš specialaus dėkliuko prieš pasibaigus neutralizacijos procesui (bent jau 6 valandos).

Neperpildykite dėkliuko tirpalu. Ištekėjęs dar nenautraliztuotas tirpalas vis tiek atsitiktinai gali pakliūti ant kontaktinių lęšių ar pirštų.

Šis valomasis tirpalas nėra universalus. Lęšius dezinfekuojant AO Sept Plus HydraGlyde valomuoju tirpalu būtina palaukti, kol pasibaigs valomoji chemine reakcija (ne mažiau nei 6 valandas), arba iškyla pavojus nudeginti ir sužaloti akis. Laikykitės akių priežiūros specialisto duotų nurodymų.

Jums taip pat gali būti įdomu paskaityti, kaip saugiai naudotis vandenilio peroksido tirpalu

Galima įsigyti ir mažesnę tirpalo AO Sept Plus HydraGlyde pakuotę.

Ilgalaikis drėkinimas

Drėkinamoji medžiaga HydraGlyde® apgaubia kontaktinius lęšius papildomu sluoksniu, kuris neleidžia lęšiams išdžiūti iki 16 valandų. Lęšiai išlieka sudrėkinti ir patogūs nešioti nuo ryto iki vakaro.

Kaip AO Sept Plus HydraGlyde® tirpalas veikia?

AO Sept Plus HydraGlyde® tirpale esanti valomoji medžiaga savo sudėtyje turi 3% vandenilio peroksido. Vykstant cheminei reakcijai, kontaktiniai lęšiai yra efektyviai dezinfekuojami, o peroksidas neutralizuojamas. Reakcijai pasibaigus tirpalas yra labai švelnus ir neturi jokių konservantų.

Dezinfekcija

Vandenilio peroksidas turi rūgšties savybių, todėl nuo kontaktinių lęšių paviršiaus efektyviai nuvalo apnašas ir kitus mikroorganizmus. Į akis patekęs aktyvus peroksidas gali jas nudeginti ar kitaip pažeisti, todėl būtina lęšius dėkliuke laikyti ne mažiau kaip 6 valandas, kol cheminė reakcija pasibaigs ir peroksidas bus neutralizuotas.

Neutralizavimas

Specialiame lęšių dėkliuke, kurį gausite su kiekvienu vandenilio peroksido tirpalo buteliuku, yra cheminei reakcijai įvykti ir peroksidui neutralizuoti reikalinga medžiaga.

Kaip teisingai naudoti AO Sept Plus HydraGlyde® tirpalą?

Naudojant AO Sept Plus HydraGlyde®, kontaktinius lęšius būtina laikyti specialiame lęšių dėkliuke, iki nurodytos ribos pripildytame tirpalu. Lęšiai dėkliuke turi išbūti ne mažiau kaip 6 valandas, nes tiek laiko reikia cheminei reakcijai įvykti ir peroksidui neutralizuoti. Lęšius dėkliuke galima laikyti iki 2 savaičių. Praėjus tiek laiko, dėkliuke esantį tirpalą reikia pakeisti.

Atributai
Gamintojas: Alcon
Tirpalo tipas: Peroksidinis
Kiekis: 2x360 ml
Galiojimas: 16 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Prekės ženklas: AO Sept

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?