Valomasis tirpalas All In One Light 100 ml

€5.99
94% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 29.11. Stock day info: Tomorrow 29. lapkričio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€5.99
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

All In One Light 100 ml Tirpalas

Vienas industrijos lyderių CooperVision pristato multifunkcinį kontaktinių lęšių tirpalą All In One Light. Tirpalas tinkama visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams, įskaitant hidrogelinius ir silikono-hidrogelio lęšius. All In One Light tirpalas puikiai tinka lęšių skalavimui, valymui, drėkinimui ir laikymui. Tirpalą įsigyti galite praktiškame 100 ml buteliuke.

Pažangi formulė

All In One multifunkcinis tirpalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurių akys labai jautrios arba greitai pasiduoda alergijoms. Inovatyvi formulė užtikrina, kad lęšiai išliktų drėgni ir patogūs. Tirpalas All In One yra puiki pagalba kovoje su sausų akių sindromo sukeliamais simptomais.

Pakuotė

Kartu su 100ml buteliuku gausite ir kontaktinių lęšių dėkliuką. Buteliuko dydis specialiai pritaikytas kelionėms, 100 ml buteliuką galite pasiimti su savimi į rankinį lėktuvo bagažą.

CooperVision’s All In One tirpalą įsigyti taip pat galite ir 360 ml buteliuke, dviguboje dviejų 360 ml buteliukų pakuotėje, arba ekonomiškoje trijų 360 ml buteliukų pakuotėje. Su kiekvienu buteliuku gausite viena kontaktinių lęšių dėkliuką.

Atributai
Gamintojas: CooperVision
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 100 ml
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Ne
Konservantai: Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarus

Valomasis tirpalas Gelone 100 ml

Prekyboje
  • Daugiafunkcinis tirpalas
  • Su drėkinančiu natrio hialuronatu
  • Nedirgina akių
Kaina tik: €4.29
GUDRI
ALTERNATYVA

Atsiliepimai

94%
32 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?