Kaip užsisakyti receptinius saulės akinius

Ieškote receptinių akinių nuo saulės? Jei taip, pataikėte ten kur reikia! Turime ne tik platų rėmelių asortimentą, bet ir siūlome daugybę būdų, kaip pritaikyti saulės akinių lęšius. Kadangi norime viską suskirstyti taip, kad galėtumėte lengvai orientuotis mūsų parduotuvėje, parengėme šį trumpą receptinių akinių nuo saulės užsakymo vadovą. Toliau rasite viską apie mūsų asortimentą, pritaikymo galimybes ir dar daugiau!

Rinkitės iš plataus galimų akinių nuo saulės rėmelių asortimento

Ne paslaptis, kad kalbant apie akinius, norime pasiūlyti geriausius iš geriausių. Sandėlyje turime tūkstančius skirtingų modelių, kuriuos sukūrė pasaulinio garso dizaineriai ir firmos! Taigi, nuo ko tiksliai pradėti, jei ieškote receptinių akinių nuo saulės? Na, pirmiausia svarbu žinoti, kad norint užsisakyti receptinius saulės akinius, reikia užpildyti mūsų receptinių akinių lęšių užsakymo formą (bet apie tai plačiau papasakosime šiek tiek vėliau). Taigi jūs turite dvi galimybes: galite peržiūrėti mūsų įprastų akinių rėmelių asortimentą ir juos užsisakyti su receptiniais saulės akinių lęšiais, arba galite peržiūrėti mūsų saulės akinių asortimentą ir užsisakyti juos su receptiniai lęšiais. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį kalbant apie pastarąjį variantą, yra tai, kad ne visi mūsų parduotuvėje siūlomi saulės akiniai gali būti perdaryti su receptiniais lęšiais. Laimei, mes parengėme platų saulės akinių, kurie turi tokią galimybę, pasirinkimą. Taigi tikrai greitai rasite jums patinkančius rėmelius. Daugumą mūsų akinių galite išbandyti naudodamiesi virtualiu veidrodžiu. Tai leis jums patikrinti, ar akiniai jums tinka, ar ne, prieš įsipareigojant ir užsisakant. Skaitydami toliau sužinosite, ką galime jums pasiūlyti.

Kaip receptinius saulės akinių lęšius užsakyti su rėmeliais?

Išsirinkus norimą rėmelį, reikės pridėti receptinius lęšius. Parametrų įvedimas ir mūsų lęšių užsakymo forma iš pradžių gali atrodyti šiek tiek bauginanti, tačiau mes esame čia, kad jums padėti. Jums tik reikės atlikti kelis paprastus veiksmus, ir dar nespėję susivokti, sėkmingai užbaigsite savo užsakymą. Galite net atsiųsti mums savo recepto nuotrauką, kad mūsų specialistai galėtų pasirūpinti jūsų parametrais ir jums nereikėtų patiems vargti įvedant vertes.

Kadangi jau skaitote šį vadovą, greičiausiai jus domina tik receptiniai akinių nuo saulės lęšiai. Todėl - pasirinkę, kokios rūšies akinių jums reikia, ir suvedę receptą - paskutinėje užsakymo formos kategorijoje, skiltyje "kiti specialūs Jūsų akinių lęšių priedai", turite pasirinkti "Saulės akinių lęšiai". Šioje vietoje užfiksuosite ir užsakysite receptinius saulės akinių lęšius.

Individualizuokite savo saulės akinių lęšius

Dabar atėjo metas iš tikrųjų sukurti savo receptinius akinius nuo saulės! Štai kaip galite juos dar labiau individualizuoti:


Pasirinkite saulės akinių lęšius
Pasirinkite atspalvio intensyvumą ir pagrindinę lęšio spalvą

Atsižvelgiant į tai, kokio tamsumo receptinių saulės akinių norite, siūlome rinktis 50%, 75% arba 85% atspalvio intensyvumą. 85% procentų atspalvio intensyvumo lęšiai savo tamsumu prilygsta įprastiems akiniams nuo saulės. Taigi, jei siekiate standartinių akinių nuo saulės lęšių, rinkitės 85% intensyvumą. Jei ieškote kažko šviesesnio ir norite įprasto miesto dvelksmo, rinkitės bet kurį kitą intensyvumą. Štai kaip atrodo skirtingo intensyvumo atspalviai:


Saulės akinių lęšiai

Lęšių pagrindo spalvą galite rinktis iš rudos, pilkos arba žalios.

Užsisakykite poliarizuotus saulės akinių lęšius

Ši funkcija prieinama tik lęšiams, kurių atspalvio intensyvumas yra 85 %, tad jei norite receptinių saulės akinių su poliarizacija, suteikėme jums tokią galimybę! Poliarizacija - tai specialus filtras, kuris praleidžia tik vertikaliai orientuotą šviesą, t. y. pašalina ir sugeria horizontalias šviesos bangas. Taip sustabdomas erzinantis spiginimas ar akinimas ir užtikrinamas aštresnis regėjimas bei geresnis kontrastas esant intensyviam apšvietimui.

Norite veidrodinio efekto?!

Be viso to, galite taip pat pasirinkti ir veidrodinę lęšių dangą, kuri palengvina regėjimą sušvelnindama ryškią šviesą. Veidrodiniai lęšiai ne tik padeda apsaugoti akis, bet veidrodinis efektas paslėps jūsų akis nuo pasaulio bei sukurs šaltą ir slaptingą atmosferą. Priekinė saulės akinių lęšių dalis padengiama veidrodiniu sluoksniu, kuris gali būti įvairių spalvų: mėlynos, žalios, oranžinės, pilkos ir rožinio aukso.

Siūlome dar keletą alternatyvų

Antra, jei viso to nepakanka, kodėl gi nepabandžius rėmelių su saulės akinių spaustukais? Prisegami saulės akinių klipsai leidžia bet kada akimirksniu pakeisti įprastus akinius saulės akiniais. Klipsus labai lengva naudoti. Dauguma jų yra magnetiniai, todėl lengvai prisitvirtina prie akinių rėmelio. Jums nereikės pirkti dviejų porų receptinių akinių, be to, jie yra gerokai pigesni už receptinius saulės akinius. Nepamirškite, kad svarbu pasirinkti tokius kilpsus, kurie atitinka jūsų dabartinį akinių modelį, kad jie puikiai tiktų. Mes esame čia, kad jums padėti - siūlome platų rėmelių su klipsais pasirinkimą!

Kitas pasiūlymas - savaime tamsėjantys lęšiai, dar vadinami fotochrominiais lęšiais arba pereinamaisiais lęšiais. Šia danga galima padengti tiek vieno židinio, tiek progresinius akinių lęšius. Lęšiai su tokiu specialiu efektu automatiškai prisitaiko prie aplinkos apšvietimo sąlygų. Tai reiškia, kad jie pašviesės ir bus visiškai skaidrūs, kai būsite patalpoje arba esant silpnam apšvietimui, o kai išeisite į ryškią šviesą ar saulę, lęšiai patamsės.