TopVue Premium (6 lęšiai)

€17.70
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 20.10. Stock day info: Tomorrow 20. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.70
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

2 savaičių lęšiai TopVue Premium

2 savaičių lęšiai TopVue Premium yra naujas TopVue kontaktinių lęšių serijos produktas. Šie lęšiai gaminami naudojant patobulintą maksimalų patogumą užtikrinančia naujos kartos silikono hidrogelio medžiagą, kuri neleidžia lęšiams išdžiūti ir apsaugo akis nuo sudirgimo. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

TopVue Premium lęšius galima įsigyti ir 1 lęšio bei 1+1 lęšio pakuotėse.

Tobulai suprojektuoti krašteliai

TopVue lenses - perfectly designed edges

TopVue kontaktiniai lęšiai gali pasigirti ypatingai plonais krašteliais. Kiekvienąkart sumirksint, akių vokai paliečia kontaktinių lęšių kraštelius. Jei krašteliai yra sąlyginai stori, akių vokais jaučiame, kad esame įsidėję lęšius. Nors tai ir nėra faktorius, apie kurį kalbama daugiausiai, lęšių kraštelio storis yra labai svarbus nešiojimo patogumui.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 60 dienas nuo pristatymo grąžinę 4 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...


Kasdienis nešiojimas

Nuo pat gamybos pradžios TopVue Premium kontaktiniai lęšiai yra praturtinami natrio hialuronatu. Nešiojant lęšius ši medžiaga palaipsniui išsiskiria, išlaikydama lęšius patogius nešioti ir neleisdama akims išsausėti.

Natrio hialuronatas yra labai efektyvi drėkinamoji medžiaga, esanti natūralioje akies sandaroje, todėl visiškai nedirgina ir nekelia jokių kitų nepatogumų. Lyginant su kitais drėkikliais, kurie akių atžvilgiu nėra tokie neutralūs, natrio hialuronatas padės išvengti bet kokio diskomforto ar didesnių komplikacijų. Ši medžiaga yra puikus kontaktinių lęšių drėkiklis, nes yra aptinkame žmogaus organizme, pavyzdžiui, sąnarių skysčiuose arba didžiausioje akies obuolio dalyje stiklakūnyje.

Hidratacija visą dieną

TopVue lenses - brighten your view

Patobulintos TopVue Premium lęšiams gaminti naudojamas medžiagos pasižymi dideliu vandens kiekiu. Ši savybė ir iš lęšių palaipsniui išsiskiriantis natrio hialuronatas sukuria puikią hidratavimo sistemą, dėl kurios nešiojami lęšiai nesausėja ir išlieka patogūs nešioti nuo ryto iki vakaro. Ši sistema taip pat užkerta kęlią apnašoms rinktis ant lęšių paviršiaus, todėl mažėja infekcijų tikimybė ir akys lieka sveikesnės.


Sveikos akys

Dėl naujoviškos silikono hidrogelio medžiagos TopVue Premium kontaktiniai lęšiai mikroskopiniais kanalais iš aplinkos gaunamą deguonį dideliais kiekiais perduoda ragenai. TopVue Premium lęšiai pasižymi 104 Dk/t deguonies pralaidumu. TopVue Premium lęšiams gaminti naudojamas silikono hidrogelis taip pat išsiskiria 45% vandens kiekiu. Dėl didelio deguonies pralaidumo ir vandens kiekio šie lęšiai leidžia akims laisvai kvėpuoti iš išlikti neišdžiūvusioms ir sveikoms.

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Deguonies pralaidumas: 104 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Vandens kiekis: 45%
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +8.00
Lęšių medžiaga: Innofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Premium
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

Šis produktas kol kas neturi pakankamai įvertinimų

Komentarai (6)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Rolandas Pletkus

Sveiki. Ar šie lęšiai turi geros pusės indikatorių ?

Atsakymas

info@alensa.lt

Labai malonu, kad domitės prekėmis iš Mūsų parduotuvės. Apgailestauju, bet šie TopVue lęšiai indikatoriaus neturi. Indikatorių paprastai turi tik vienadieniai lęšiai. Kaip nustatyti ar lęšiai yra išsivertę teisingai galite matyti šiame puslapyje: https://www.alensa.lt/…isideti.html

Ivona

sveiki, turiu akinių receptą, ar galiu pagal jį rinktis lešius? duomenų apie BC ir DIA netuiu. akių stiprumas ne vienodas. kaip man pasirinkti tinkamą produktą? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, malonu, kad kreipėtės. Lęšių parametrai nuo akinių dažnai skiriasi. Visais atvejais rekomenduojame apsilankyti pas oftalmologą ir gauti individualų kontaktinių lęšių receptą. BC ir DIA parametrai taip pat labai svarbūs, kad su lęšiais gerai matytumėte. Gydytojas nurodys, kokius BC ir DIA parametrus Jums pasirinkti.

Marta

Ar galėčiau su šitais lęšiai miegoti neišsiėmus? Pradėjau šituos TopVue nešioti, labai patogiai, nesijaučia. Bet vat tas klausimas iškilo?

Atsakymas

info@alensa.lt

Laba diena, Marta,

Deja, bet šiuos lęšius nakčiai tikrai reikėtų išsiimti.

Tačiau turime ir lęšių, su kuriais galima miegoti. Jie vadinami prailginto nešiojimo lęšiais ir papildomą informaciją apie tai galite rasti šiame puslapyje: https://www.alensa.lt/…iojimas.html

Rūta

Dėkui. Patogūs lęšiai už gerą kainą.

Ignas

Man tai nesisikiria nuo populiarių. Geri lęšiai

Atsakymas

info@alensa.lt

TopVue lęšiai gaminami Vokietijoje, daugelis klientų vertina šiuos lęšius dėl kainos ir kokybės santykio. Ačiū, kad pirkote!

Gabrielė

Geras kainos/kokybės santykis, nėra ko daugiau norėti

Atsakymas

info@alensa.lt

Ačiū už gerą įvertinimą.