TopVue Premium (6 lęšiai)

€17.70
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
attributesPrimary

Ketvirtadienis 15.11.

Cleaner
blank
Pridėti
€5,7

TopVue Premium yra naujas TopVue serijos kontaktinių lęšių produktas. Šie 2 savaičių lęšiai gaminami iš naujos kartos silikono hidrogelio, patobulinto maksimaliam patogumui ir aiškiam matymui užtikrinti.
Pinigų grąžinimo garantija

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.70
Eko rinkiniai
Pristatom dykai užsakymus virš 15€
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

2 savaičių lęšiai TopVue Premium

2 savaičių lęšiai TopVue Premium yra naujas TopVue kontaktinių lęšių serijos produktas. Šie lęšiai gaminami naudojant patobulintą maksimalų patogumą užtikrinančia naujos kartos silikono hidrogelio medžiagą, kuri neleidžia lęšiams išdžiūti ir apsaugo akis nuo sudirgimo. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

TopVue Premium lęšius galima įsigyti ir 1 lęšio bei 1+1 lęšio pakuotėse.

Tobulai suprojektuoti krašteliai

TopVue lenses - perfectly designed edges

TopVue kontaktiniai lęšiai gali pasigirti ypatingai plonais krašteliais. Kiekvienąkart sumirksint, akių vokai paliečia kontaktinių lęšių kraštelius. Jei krašteliai yra sąlyginai stori, akių vokais jaučiame, kad esame įsidėję lęšius. Nors tai ir nėra faktorius, apie kurį kalbama daugiausiai, lęšių kraštelio storis yra labai svarbus nešiojimo patogumui.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 365 dienas nuo pristatymo grąžinę 4 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...


Kasdienis nešiojimas

Nuo pat gamybos pradžios TopVue Premium kontaktiniai lęšiai yra praturtinami natrio hialuronatu. Nešiojant lęšius ši medžiaga palaipsniui išsiskiria, išlaikydama lęšius patogius nešioti ir neleisdama akims išsausėti.

Natrio hialuronatas yra labai efektyvi drėkinamoji medžiaga, esanti natūralioje akies sandaroje, todėl visiškai nedirgina ir nekelia jokių kitų nepatogumų. Lyginant su kitais drėkikliais, kurie akių atžvilgiu nėra tokie neutralūs, natrio hialuronatas padės išvengti bet kokio diskomforto ar didesnių komplikacijų. Ši medžiaga yra puikus kontaktinių lęšių drėkiklis, nes yra aptinkame žmogaus organizme, pavyzdžiui, sąnarių skysčiuose arba didžiausioje akies obuolio dalyje stiklakūnyje.

Hidratacija visą dieną

TopVue lenses - brighten your view

Patobulintos TopVue Premium lęšiams gaminti naudojamas medžiagos pasižymi dideliu vandens kiekiu. Ši savybė ir iš lęšių palaipsniui išsiskiriantis natrio hialuronatas sukuria puikią hidratavimo sistemą, dėl kurios nešiojami lęšiai nesausėja ir išlieka patogūs nešioti nuo ryto iki vakaro. Ši sistema taip pat užkerta kęlią apnašoms rinktis ant lęšių paviršiaus, todėl mažėja infekcijų tikimybė ir akys lieka sveikesnės.


Sveikos akys

Dėl naujoviškos silikono hidrogelio medžiagos TopVue Premium kontaktiniai lęšiai mikroskopiniais kanalais iš aplinkos gaunamą deguonį dideliais kiekiais perduoda ragenai. TopVue Premium lęšiai pasižymi 104 Dk/t deguonies pralaidumu. TopVue Premium lęšiams gaminti naudojamas silikono hidrogelis taip pat išsiskiria 45% vandens kiekiu. Dėl didelio deguonies pralaidumo ir vandens kiekio šie lęšiai leidžia akims laisvai kvėpuoti iš išlikti neišdžiūvusioms ir sveikoms.

Atributai
Stiprumas: nuo -12,00 iki +8,00
Galiojimo laikas: 48 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 14 parų
Turi natrio hialuronato: Taip
Medžiagos tipas: Innofilcon A
Galima nešioti neišsiimant: Ne
Vandens kiekis: 45%
Deguonies pralaidumas: 104 Dk/t
Diametras (DIA): 14,2
Filtras nuo UV spindulių: Ne
Kiekis: 6 lęšiai
Bazinė kreivė (BC): 8,6

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (4)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Marta

Ar galėčiau su šitais lęšiai miegoti neišsiėmus? Pradėjau šituos TopVue nešioti, labai patogiai, nesijaučia. Bet vat tas klausimas iškilo?

Atsakymas

info@alensa.lt

Laba diena, Marta,

Deja, bet šiuos lęšius nakčiai tikrai reikėtų išsiimti.

Tačiau turime ir lęšių, su kuriais galima miegoti. Jie vadinami prailginto nešiojimo lęšiais ir papildomą informaciją apie tai galite rasti šiame puslapyje: https://www.alensa.lt/…iojimas.html

Komentaras

Rūta

Dėkui. Patogūs lęšiai už gerą kainą.

Komentaras

Ignas

Man tai nesisikiria nuo populiarių. Geri lęšiai

Komentaras

Gabrielė

Geras kainos/kokybės santykis, nėra ko daugiau norėti

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top