TopVue One+ (90 lęšių)

€50.99
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pirmadienis 9.12.

Cleaner
blank
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€50.99
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

TopVue One+ vienadieniai kontaktiniai lęšiai

TopVue One+ kontaktiniai lęšiai skirti tik vienai dienai, lęšiai pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos Unifilcon B. TopVue One+ siūlo didelę minusinių (-) ir pliusinių (+) dioptrijų amplitudę. Su šiais lęšiais regėjimą lengvai pakoreguos kenčiantys nuo hypermetropijos (toliaregiai), o taip pat nuo miopijos (trumparegiai).

Su šiais silikono-hidrogelio kontaktiniais lęšiais didelis deguonies kiekis pasieks akis. Lęšiai labai patogūs, nes 53 procentus jų sudedamosios medžiagos sudaro vanduo. TopVue One+ puikus pasirinkimas visiems sportuojantiems, keliaujantiems ir kitiems žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą.

Natrio hialuronatas

Po gamybos proceso TopVue One + lęšiai supakuojami į atskiras lizdines plokšteles, su natrio hialuronato tirpalu. Ši medžiaga nesvetima žmogaus organizmui ir labai padidina lęšio patogumą. Natrio hialuronatas, be kita ko, efektyviai sutepa lęšius, todėl dienos bėgyje net nepastebėsite jog esate su lęšiais. </p

Puikios optinės funkcijos

TopVue One + dienos lęšiai yra asferiški. Tai reiškia, kad lęšiai geriau priglunda prie akies, nei kiti lęšiai ir taip užtikrina ryškesnį matymą. Tokie lęšiai leidžia ašaroms tolygiai išplisti po visą akį. Asferiniai lęšiai iškreipia vaizdo, net lęšio karštuose, kai tuo tarpu nešiojant kitus lęšius, jų kraštuose vaizdas gali būti iškraipytas. Lęšiai idealiai tinka vairuojantiems ir dirbantiems kompiuteriu. </p

Paprasta naudoti ir sveika akims

TopVue One + vienadieniai kontaktiniai lęšiai – tai sveikiausias ir paprasčiausias visų kontaktinių lęšių tipas. Nereikia jokių tirpalų ar dėklų lęšių laikymui ir valymui. Dienos pabaigoje tiesiog išmesite lęšių porą, kurią naudojote. Kitą dieną pradėsite su nauja lęšių pora. Tai užtikrina optimalų komfortą ir higieną.

Galite įsigyti įvairias TopVue One+ pakuotes: 
5 lęšiai
30 lęšių

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 90 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Vandens kiekis: 53%
Deguonies pralaidumas: 68 Dk/t
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Lęšių medžiaga 2: Unifilcon B
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top