TopVue Monthly Plus (6 lęšiai) + valomasis tirpalas Gelone 360 ml

€19.28
100% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
TopVue Monthly Plus (6 lęšiai)
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 26.5. Stock day info: Today 26. gegužės Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. gegužės rinkitės parametrus...
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 26.5. Stock day info: Today 26. gegužės Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. gegužės rinkitės parametrus...
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€20.78 €19.28
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98, jei užsakymas viršija €65.00

Mėnesiniai lęšiai TopVue Monthly Plus

TopVue Monthly Plus mėnesiniai lęšiai yra gaminami iš hidrogelinės medžiagos Methafilcon A, pasižyminčios dideliu vandens kiekiu. Lęšiai taip pat aprūpinti filtru nuo UV spindulių. TopVue Monthly Plus lęšiai yra šiek tiek tamsesnio atspalvio, kad būtų paprasčiau juos matyti įsidedant ir išsiimant. Dėl gamybai naudojamos patobulintos technologijos naujai išleisti TopVue Monthly Plus kontaktiniai lęšiai nešiojant nedžiūva ir yra patogūs visą dieną. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Daugiau apie TopVue Monthly Plus kontaktinius lęšius

Valomasis tirpalas Gelone

Universalus valomasis tirpalas Gelone tinka visų tipų minkštiesiems kontaktiniams lęšiams valyti ir laikyti per naktį. Dėl sudėtyje esančių dezinfekuojančių elementų ir hialurono rūgšties Gelone tirpalas tinka turintiems net ir ypatingai dirglias akis. Tirpale esančios valomosios medžiagos ir kartu su tirpalu gaunamas jonizuotas antibakterinis lęšių dėkliukas sukuria geriausias sąlygas lęšiams dezinfekuoti. Dėl hialurono rūgšties šiame tirpale laikomi lęšiai yra lankstūs, minkšti ir išlieka drėgni. Tirpalas parduodamas 360 ml talpos buteliuke kartu su antibakteriniu lęšių dėkliuku.

Daugiau apie valomąjį tirpalą Gelone

Atributai

Gamintojas: TopVue Soleko
Tirpalo tipas: Universalūs
Kiekis: 360 ml
BC: 8.60
DIA: 14.30
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 12 mėnesiai ir daugiau 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Naudojimas po atidarymo: 3 mėnesiai
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 55%
Stiprumo amplitudė: nuo -15.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Methafilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Plus
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Konservantai: Taip
Medicinos priemonė: Taip
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

100%
36 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Ugnė

Nerandu kur galima pasirinkti, kad akys skirtingo stiprumo

Atsakymas

info@alensa.lt

Dėkoju už labai gerą klausimą. Šis ekonomiškas rinkinys susideda iš vienos pakuotės lęšių ir vieno buteliuko tirpalo. Jei Jūsų akių parametrai skirtingi, Jums reikia įsigyti dvi pakuotes lęšių su skirtingais parametrais. Tokiu atveju galite į užsakymą įtraukti atskirai dar vieną pakuotę lęšių: https://www.alensa.lt/…lus-6-lesiai

Vytautas

Siame komplekte lesiai yra dieniniai(vienkartiniai) ar ilgalaikio nesiojimu. Turiu omenyje kad cia yra 3 poros lesiu, kiekviena pora galima nesioti menesi laiko?

Atsakymas

info@alensa.lt

Supratote teisingai: Komplektą sudaro trys poros lęšių. Kiekvieno lęšio nešiojimo periodas vienas mėnuo, tai reiškia, kad gerai prižiūrimi lęšiai tarnaus iki vieno mėnesio po atidarymo.

Urtė

Patinka man šitie Jūsų rinkinukai. Vakar maloniai nustebau, kai pasiskaičiavau kiek jau sutaupiau. Perku jau trečią kartą. Gal nuolaidėlę kokią galima? :D Dėkui.