€0

Krepšelyje nieko nėra

Rodyti krepšelį

TopVue Monthly Plus (6 lęšiai)

€19.95 €13.29
89% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 31.1. Pirmadienis 31.1. Pirmadienis 31.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€5.99

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€19.95 €13.29
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98, jei užsakymas viršija €65.00

TopVue Plus kontaktiniai lęšiai

Šie mėnesiniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš itin patogios hidrogelio medžiagos Metafilcon A. Šią medžiagą sudaro 55% vandens. Tai užtikrina nuolatinę lęšio rehidrataciją, o tai padidina nešiojimo komfortą ir bendrą akių sveikatą. Dėl šiek tiek melsvo lęšių atspalvio, lęšius paprasta pastebėti ir valdyti. Be to, „TopVue Plus“ yra aprūpini pažangiu UV filtru, kuris apsaugo akis nuo UVA ir UVB spindulių. Siekiant pilnavertės akių apsaugos, rekomenduojame nešioti ir saulės akinius, nes lęšiai uždengia tik nedidelę dalį akies obuolio.

Šių lęšių standartinė bazinė kreivė yra 8,60 mm. Kalbant apie lęšių skersmenį, anksčiau jis buvo 14,20 mm, tačiau šiuo metu gamintojas jį pakoregavo į 14,30 mm. Gamintojas patikina, kad šis nedidelis skirtumas neturi jokios įtakos lęšių patogumui ir veiksmingumui.

TopVue Plus lęšiai buvo kuriami siekiant išgauti išskirtinį komfortą. Dėl unikalios Radial Edge technologijos, kuri užtikrina vienodą lęšių kraštelių storį, lęšio trintis su akies voku sumažėja iki minimumo, todėl su lęšiais jausitės dar patogiau.

Lęšių naudojimas

TopVue Plus kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam naudojimui, juos keičiant kas 30 dienų.
Lęšius būtina išsiimti kiekvieną vakarą, miegoti arba nešioti prailgintai šių lęšių negalima.. Kiekvieną dieną būtina išimti lęšius ir per naktį laikyti juos kontaktinių lęšių dėkliuke su tirpalu, kuris išvalys ir atnaujins lęšius.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 60 dienas nuo pristatymo grąžinę 4 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...

Atributai

Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.30
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 55%
Stiprumo amplitudė: nuo -15.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Methafilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Plus
UV filtras : Taip
GUDRI
ALTERNATYVA
Populiarūs

TopVue Air (6 lęšiai)

Prekyboje
  • Labai patogūs
  • Ypač laidūs deguoniui
  • Pinigų grąžinimo garantija
Kaina tik: €21.19
GUDRI
ALTERNATYVA

Akių lašai Gelone 10 ml

Greitas ir ilgalaikis palengvėjimas

  • Ramina sausas ir jautrias akis
  • Sukuria plėvelę, kuri apsaugo akis
  • Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais
Kaina tik: €4.19 Į krepšelį

Atsiliepimai

89%
53 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (6)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Robert

Lęšiai puikiai tiko - juos nešiojant nejaučiu jokio diskomforto, pamirštu, kad esu įsidėjęs. Asmeniškai man sunku nustatyti, kuria puse įdėti lešį.

Atsakymas

info@alensa.lt

Dėkojame už atsiliepimą, džiaugiamės, kad lęšiai tiko!

Neringa

Pirkau pirmą kartą paskaičiusi atsiliepimus, kad visiškai nesausina akių - mano patirtis su šiais lęšiais visiškai priešinga - nesu dar susidūrusi, kad taip sausėtų akys, visiškai man netiko, visąlaik diskomfortas su šiais lęšiais ir pojūtis, kad tuoj iškris iš akies

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, labai apgailestuajame, kad jums netiko šie lęšiai. Kiekvienas gamintojas naudoja skirtingas medžiagas lęšiams ir skysčiui, kuriame lęšiai laikomi. Gali būti, kad jūsų akims tokios medžiagos netinka ir kelia alergiją ar išsausėjimą. Pirkdami kito gamintojo lęšius taip pat patikrinkite ar jūsų akims tinka lęšio dydis - išgaubntumas ir diamentras ( BC ir DIA), taip užtikrinsite, kad lęšiai nekris iš akių. Labai apgailestaujame už nesėkmingą patirtį. Pagal TopVue lęšiams taikomą pinigų grąžinimo garantiją, galite grąžinti mums likusius lęšius ir atgauti savo pinigėlius.

Jūratė

Labai patiko, perku jau antrą kartą. Nesausina ir neerzina akių, lengva naudoti. Kol kas tai mano mėgstamiausi, rekomenduoju pabandyti

Inga

Užsakiau pirmadienį ryte, turėjau trečiadienį. Čia su Omniva. TopVue mano mėgstamiausi.

Rūta

Dėkui už atradimą! Nereali kaina už gerus lęšius.

Danielius

Rekomenduoju. Naudoju jau gal puse metu ir nebuvo kuo skustis kol kas. Niekur kitur situ nerandu.

VISA Master Card PayPal DHL omniva