€0

Krepšelyje nieko nėra

Rodyti krepšelį

TopVue Monthly Plus (1 lęšis)

€3.40
100% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Penktadienis 28.1. Stock day info: Today 28. sausio Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 28. sausio rinkitės parametrus...
Prekyboje
Pridėti prie užsakymo
€7.49

Pristatymas

DHL
1-2 dienos €4.99
omniva
2-4 dienos €0.99
€3.40
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98, jei užsakymas viršija €65.00

TopVue Plus kontaktiniai lęšiai

Šie mėnesiniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš itin patogios hidrogelio medžiagos Metafilcon A. Šią medžiagą sudaro 55% vandens. Tai užtikrina nuolatinę lęšio rehidrataciją, o tai padidina nešiojimo komfortą ir bendrą akių sveikatą. Dėl šiek tiek melsvo lęšių atspalvio, lęšius paprasta pastebėti ir valdyti. Be to, „TopVue Plus“ yra aprūpini pažangiu UV filtru, kuris apsaugo akis nuo UVA ir UVB spindulių. Siekiant pilnavertės akių apsaugos, rekomenduojame nešioti ir saulės akinius, nes lęšiai uždengia tik nedidelę dalį akies obuolio.

Šių lęšių standartinė bazinė kreivė yra 8,60 mm. Kalbant apie lęšių skersmenį, anksčiau jis buvo 14,20 mm, tačiau šiuo metu gamintojas jį pakoregavo į 14,30 mm. Gamintojas patikina, kad šis nedidelis skirtumas neturi jokios įtakos lęšių patogumui ir veiksmingumui.

TopVue Plus lęšiai buvo kuriami siekiant išgauti išskirtinį komfortą. Dėl unikalios Radial Edge technologijos, kuri užtikrina vienodą lęšių kraštelių storį, lęšio trintis su akies voku sumažėja iki minimumo, todėl su lęšiais jausitės dar patogiau.

Lęšių naudojimas

TopVue Plus kontaktiniai lęšiai yra skirti kasdieniam naudojimui, juos keičiant kas 30 dienų.
Lęšius būtina išsiimti kiekvieną vakarą, miegoti arba nešioti prailgintai šių lęšių negalima.. Kiekvieną dieną būtina išimti lęšius ir per naktį laikyti juos kontaktinių lęšių dėkliuke su tirpalu, kuris išvalys ir atnaujins lęšius.

Atributai

Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.30
Pakuotės dydis: 1 lęšis
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 55%
Stiprumo amplitudė: nuo -15.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Methafilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Plus
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

100%
40 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Rima

Mano akims patogūs, bet labai matosi akyse, kad su lęšiais ir panešiojus savaitę, lęšis per vidurį įplyšta, ir taip jau du lęšiai.

Atsakymas

info@alensa.lt

Sveiki, labai gaila, kad taip nutiko. TupVue lęšiams suteikiame grąžinimo garantiją. Galite grąžinti likusius lęšius pagal grąžinimo taisykles.

VISA Master Card PayPal DHL omniva