TopVue Elite+ (90 lęšių)

€49.40 €47.59
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Ketvirtadienis 13.8.
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€47.59
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Topvue Elite+ dieniniai kontaktiniai lęšiai

TopVue Elite+ yra aukštos kokybės kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima įsigyti su (+) arba (-) dioptrijomis. Lęšiai efektyviai koreguoja ir toliaregystę, ir trumparegystę.

Šiuos lęšius reikia keisti kas dieną, o tai yra sveikiausias lęšių nešiojimo būdas, labai patogus tiems, kas gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Vienadienių TopVue Elite+ lęšių priežiūra rūpintis nereikia. Vienadieniai lęšiai puikiai tinka tada, kai akinius dėvėti nepatogu ar net pavojinga, pavyzdžiui sportuojant. Mėgaukitės pilnaverčiu gyvenimu, be jokių apribojimų su TopVue Elite+ !

Inovatyvūs bruožai

TopVue Elite+ dieniniai lęšiai yra pagaminti iš hidrogelio medžiagos, kurios sudėtyje yra net 58% vandens. Gamybos proceso metu į lęšių sudėtį įmaišoma natrio hialuronato, o hidrogelis apdirbamas pasitelkiant UltraSoo technologiją. Būtent tokie naujoviški gamybos metodai užtikrina, kad lęšiai būtų labai gerai drėkinami ir patogūs visą diną.

TopVue Elite+ taip pat turi UV filtrą, apsaugantį nuo kenksmingos UV radiacijos. Lęšių medžiaga pasižymi mėlynu atspalviu, todėl juos patogu sugaudyti tirpale.

Itin svarbi TopVue Elite+ savybė yra asferinis dizainas. Toks dizainas padeda lęšiui labai gerai prisitaikyti prie akies formos. Asferinės formos kontaktiniai lęšiai yra puikiai tinka žemam astigmatizmo lygiui koreguoti, o taip pat pagerina regėjimą esant prastam apšvietimui.

TopVue Elite+ galite įsigyti įvairių dydžių pakuotėse:

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 90 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Vandens kiekis: 58%
Lęšių medžiaga: Bioxifilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Elite+
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Arvydas

Galiu pasakyti, kad sunku išgrabalioti iš blisterio buvo :) Bet šiaip lęšiai tikrai mano akyse jautėsi gerai. Bendrai paėmus, rekomenduoju.

Komentaras

Ignas

Dekoju, vel gavau is jusu labai laiku siunta, nes pirmadieni per pietus jau isskrendu :DD geri lesiai

Komentaras

Rasa

Nezinau kodel sitie nepopuliarus, nes niekur kitur nerandu situ lesiu? Is cia perku jau puse metu TopVue dieninius ir labai dziaugiuosi. Turbut geriausias kainos/kokybes santykis koki esu radusi per savo beveik 10 metu lesiu nesiotojos patirti!

VISA Master Card PayPal DHL omniva