TopVue Elite+ (30 lęšių)

€17.59
89% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 20.10. Stock day info: Tomorrow 20. spalio Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched rinkitės parametrus...
Prekyboje
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.59
Nemokama dovana, kurios vertė iki €7.69, jei užsakymas viršija €65.00

Topvue Elite+ dieniniai kontaktiniai lęšiai

TopVue Elite+ yra aukštos kokybės kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima įsigyti su (+) arba (-) dioptrijomis. Lęšiai efektyviai koreguoja ir toliaregystę, ir trumparegystę.

Šiuos lęšius reikia keisti kas dieną, o tai yra sveikiausias lęšių nešiojimo būdas, labai patogus tiems, kas gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Vienadienių TopVue Elite+ lęšių priežiūra rūpintis nereikia. Vienadieniai lęšiai puikiai tinka tada, kai akinius dėvėti nepatogu ar net pavojinga, pavyzdžiui sportuojant. Mėgaukitės pilnaverčiu gyvenimu, be jokių apribojimų su TopVue Elite+ !

Inovatyvūs bruožai

TopVue Elite+ dieniniai lęšiai yra pagaminti iš hidrogelio medžiagos, kurios sudėtyje yra net 58% vandens. Gamybos proceso metu į lęšių sudėtį įmaišoma natrio hialuronato, o hidrogelis apdirbamas pasitelkiant UltraSoo technologiją. Būtent tokie naujoviški gamybos metodai užtikrina, kad lęšiai būtų labai gerai drėkinami ir patogūs visą diną.

TopVue Elite+ taip pat turi UV filtrą, apsaugantį nuo kenksmingos UV radiacijos. Lęšių medžiaga pasižymi mėlynu atspalviu, todėl juos patogu sugaudyti tirpale.

Itin svarbi TopVue Elite+ savybė yra asferinis dizainas. Toks dizainas padeda lęšiui labai gerai prisitaikyti prie akies formos. Asferinės formos kontaktiniai lęšiai yra puikiai tinka žemam astigmatizmo lygiui koreguoti, o taip pat pagerina regėjimą esant prastam apšvietimui.

TopVue Elite+ galite įsigyti įvairių dydžių pakuotėse:

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 30 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Vandens kiekis: 58%
Lęšių medžiaga: Bioxifilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Elite+
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

89%
174 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą

Komentarai (10)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Mažvydas

Man atrodo aš juos kartais ne ta puse įsidedu... Šiaip tai geri lęšiai už gerą kainą. Tik sakau nelabai suprantu kartais kur jų yra gera pusė, tenka persidėti :DD

Daiva

O man visai nepatiko, kelis kart pabandžiau panešioti, įsidėti sunku, susisukę tam indelyje, kol įsidedi išvolioji, pora išvis išmečiau nes akį rėžė, greitai išsausėja. Gal mano akys jautrios, bet blogiausi mano bandyti lęšiai. Gaila neturiu kur dėti beveik pilnos dėžutės. Nėra geresnių vienadienių už Dailies.

Inga Kutl.

Minimaliai jaučiasi, kad kažką turiu akyje, bet aš visus lęšius jaučiu, jautri esu!! :))) Geri lęšiai už gerą kainą. Su šventėmis.

Dovile

Kol kas neturejau jokiu problemu. Nebloga kaina.

Inga K.

Nuo šiol mano mėgstamiausi :DD Ačiū.

Justė

Labai Geri! Dėkui! :)

Giedrė

Man irgi TopVue Elite tiko ir pirksiu ateityje. Galiu nešioti šituos arba dar Acuvue visada geri irgi būna.

Artas

Visad nesiodavau Dailies arba kartais Acuvue. Pries kelis menesius nusprendziau galu gale isbandyti si pigesni varianta, nors ir nesu girdejes is pazistamu nieko apie situos lesius. Nuo to laiko jau trecia karta uzsisakau cia :D tiesiog pigesni, o skirtumo bent jau as nejauciu. Nors gal mano akys nejautrios

Rokas

Patogus ir visai nesijaucia akyje. Nesausina akiu visa diena

Raminta

Jokio diskomforto visą dieną. Ačiū