TopVue Elite (30 lęšių)

€17.59
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
attributesPrimary

Ketvirtadienis 15.11.

Cleaner
blank
Ekonomiškas rinkinys: TopVue Elite (90 lęšių) - €49,4 (Sutaupote €3,37)

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.59
Pristatom dykai užsakymus virš 15€
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Naujausios kartos vienadieniai hidrogeliniai lęšiai nepriekaištingam komfortui

TopVue Elite lęšiai yra naujausi populiarios TopVue serijos vienadieniai lęšiai. Patobulintas dizainas, pažangi Radial Edge technologija ir Biomoist Gelflex medžiaga suteikia nepalyginamą nešiojimo patogumą nuo ryto iki vakaro. TopVue Elite lęšiai gaminami iš Methafilcon B hidrogelinės medžiagos, pasižyminčios dideliu 57% vandens kiekiu. Dėl mėlyno atspalvio lęšiai yra geriau matomi ir juos lengviau įsidėti į akis, o viduje esantis filtras apsaugo nuo žalingų UV spindulių. Šie lyg šilkas minkšti lęšiai tinka 99% lęšių nešiotojų. Dėžutėje yra 30 lęšių.

Lęšius TopVue Elite galima įsigyti ir 90 lęšių bei 180 lęšių pakuotėse už mažesnę kainą.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 365 dienas nuo pristatymo grąžinę 26 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...

Radial Edge technologija

Dėl gamyboje naudojamos Radial Edge technologijos TopVue Elite lęšiai pasižymi vienodais kraštelio storiais. Tai sumažina trintį tarp lęšių ir akies voko ir užtikrina patogesnį lęšių nešiojimą.

Biomoist Gelflex formulė

TopVue Elite lęšiuose esanti Biomoist formulė sudėtyje turi hidroksipropil­metilceliuliozės (HPMC) ir polietilenglikolio (PEG) – tikrą akies ašarų plėvelę primenančių ir labai efektyvių drėkiklių. Biomoist medžiaga sukurta drėkinti akims kai to labiausiai reikia, todėl garantuoja ypatingą patogumą lęšius nešiojant visą dieną.

Biomoist sudėtyje taip pat yra ir unikalių valomųjų dalelių, sumažinančių lęšių apsinešimą baltymais ir kitais lipidais. TopVue Elite lęšiai dėl šios priežasties yra labiau higieniški ir akys juos nešiojant jaučiasi kur kas patogiau.

Filtras nuo UV spindulių papildomai apsaugai

TopVue Elite lęšiai yra aprūpinti ir filtru nuo žalingų UV spindulių. Tačiau turėkite omenyje, kad kontaktiniai lęšiai uždengia tik dalį akies, todėl norint visiškai apsisaugoti nuo galimos spindulių daromos žalos rekomenduojama nešioti ir akinius nuo saulės.

Nešiojimo instrukcijos

TopVue Elite lęšiai yra skirti nešioti vieną dieną. Kiekvieną rytą įsidėkite naują porą, o vakare ją išmeskite. Šių lęšių nereikia valyti ir laikyti valomajame tirpale.

Atributai
Stiprumas: nuo -15,00 iki +6,00
Galiojimo laikas: 24 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Medžiagos tipas: Methafilcon B
Galima nešioti neišsiimant: Ne
Vandens kiekis: 57%
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Diametras (DIA): 14,2
Filtras nuo UV spindulių: Taip
Kiekis: 30 lęšių
Bazinė kreivė (BC): 8,6

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (10)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Mažvydas

Man atrodo aš juos kartais ne ta puse įsidedu... Šiaip tai geri lęšiai už gerą kainą. Tik sakau nelabai suprantu kartais kur jų yra gera pusė, tenka persidėti :DD

Komentaras

Daiva

O man visai nepatiko, kelis kart pabandžiau panešioti, įsidėti sunku, susisukę tam indelyje, kol įsidedi išvolioji, pora išvis išmečiau nes akį rėžė, greitai išsausėja. Gal mano akys jautrios, bet blogiausi mano bandyti lęšiai. Gaila neturiu kur dėti beveik pilnos dėžutės. Nėra geresnių vienadienių už Dailies.

Komentaras

Inga Kutl.

Minimaliai jaučiasi, kad kažką turiu akyje, bet aš visus lęšius jaučiu, jautri esu!! :))) Geri lęšiai už gerą kainą. Su šventėmis.

Komentaras

Dovile

Kol kas neturejau jokiu problemu. Nebloga kaina.

Komentaras

Inga K.

Nuo šiol mano mėgstamiausi :DD Ačiū.

Komentaras

Justė

Labai Geri! Dėkui! :)

Komentaras

Giedrė

Man irgi TopVue Elite tiko ir pirksiu ateityje. Galiu nešioti šituos arba dar Acuvue visada geri irgi būna.

Komentaras

Artas

Visad nesiodavau Dailies arba kartais Acuvue. Pries kelis menesius nusprendziau galu gale isbandyti si pigesni varianta, nors ir nesu girdejes is pazistamu nieko apie situos lesius. Nuo to laiko jau trecia karta uzsisakau cia :D tiesiog pigesni, o skirtumo bent jau as nejauciu. Nors gal mano akys nejautrios

Komentaras

Rokas

Patogus ir visai nesijaucia akyje. Nesausina akiu visa diena

Komentaras

Raminta

Jokio diskomforto visą dieną. Ačiū

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top