TopVue Elite+ (180 lęšių)

€94.90 €90.59
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Antradienis 7.7.
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€90.59
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Topvue Elite+ dieniniai kontaktiniai lęšiai

TopVue Elite+ yra aukštos kokybės kontaktiniai lęšiai, kuriuos galima įsigyti su (+) arba (-) dioptrijomis. Lęšiai efektyviai koreguoja ir toliaregystę, ir trumparegystę.

Šiuos lęšius reikia keisti kas dieną, o tai yra sveikiausias lęšių nešiojimo būdas, labai patogus tiems, kas gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Vienadienių TopVue Elite+ lęšių priežiūra rūpintis nereikia. Vienadieniai lęšiai puikiai tinka tada, kai akinius dėvėti nepatogu ar net pavojinga, pavyzdžiui sportuojant. Mėgaukitės pilnaverčiu gyvenimu, be jokių apribojimų su TopVue Elite+ !

Inovatyvūs bruožai

TopVue Elite+ dieniniai lęšiai yra pagaminti iš hidrogelio medžiagos, kurios sudėtyje yra net 58% vandens. Gamybos proceso metu į lęšių sudėtį įmaišoma natrio hialuronato, o hidrogelis apdirbamas pasitelkiant UltraSoo technologiją. Būtent tokie naujoviški gamybos metodai užtikrina, kad lęšiai būtų labai gerai drėkinami ir patogūs visą diną.

TopVue Elite+ taip pat turi UV filtrą, apsaugantį nuo kenksmingos UV radiacijos. Lęšių medžiaga pasižymi mėlynu atspalviu, todėl juos patogu sugaudyti tirpale.

Itin svarbi TopVue Elite+ savybė yra asferinis dizainas. Toks dizainas padeda lęšiui labai gerai prisitaikyti prie akies formos. Asferinės formos kontaktiniai lęšiai yra puikiai tinka žemam astigmatizmo lygiui koreguoti, o taip pat pagerina regėjimą esant prastam apšvietimui.

TopVue Elite+ galite įsigyti įvairių dydžių pakuotėse:

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 180 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Deguonies pralaidumas: 27 Dk/t
Vandens kiekis: 58%
Lęšių medžiaga: Bioxifilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Elite+
UV filtras : Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (4)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Kriste

Kiekviena diena jau puse metu nesioju ir nusiskundimu tikrai neturiu. Kartais tenka akies lasiuku panaudoti, labiausiai darbe(speju kad del vedinimo ar kazko, nes butent darbe labiausiai dziusta :) ), bet cia jau su bet kuriais lesiais taip budavo. Rekomenduoju.

Komentaras

Agneee

Jeee, dėkui! Didelės lęšių pakuotės yra liuks!

Komentaras

Rasa

Dėkui! Puikūs lęšiai!

Komentaras

Tomas

Manau geriausias variantas perkant urmu dieninius lęšius, net ir ieškant kitose parduotuėse. Jei kalbant apie kainos ir kokybes santyki zinoma. ;D

VO-Skla-Prumer
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top