TopVue Daily (180 lęšių)

€86.90 €72.99
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Antradienis 20.8.

Cleaner
blank

Šioje ekonomiškoje pakuotėje yra 180 TopVue Daily vienadienių lęšių. Šie lęšiai gaminami iš patobulintos hidrogelio medžiagos, o maksimaliam nešiojimo komfortui nuo ryto iki vakaro užtikrinti yra praturtinti natrio hialuronatu.
Pinigų grąžinimo garantija

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€86.90 €72.99
Populiarūs

TopVue Elite+ (180 lenses)

Prekyboje
  • Papildomas drėkinantis sluoksnis
  • UV filtras
  • Pinigų grąžinimo garantija
Kaina tik: €94.90
GUDRI
ALTERNATYVA
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Patogūs vienadieniai lęšiai TopVue Daily už prieinamą kainą

2011 metų pradžioje pristatėme naujus vienadienius TopVue kontaktinius lęšius – naujausią TopVue produktų serijos gaminį. Šie labai patogūs nešioti hidrogeliniai lęšiai sudėtyje turi ir natrio hialuronato bei PEG (polietilengli­kolio) drėkinamųjų medžiagų. Abi medžiagos efektyviai drėkina lęšius, todėl lęšiai nesausėja ir nevargina akių. Natrio hialuronatas, dar žinomas kaip hialurono rūgštis, yra natūrali žmogaus organizme esanti medžiaga. Jos randama sąnariuose, akies obuolyje ir kitose kūno dalyse. TopVue kontaktinių lęšių parametrai tinka 99% lęšių nešiotojų. Dėžutėje yra 180 lęšių.

Lęšius TopVue Daily galima įsigyti ir 10 lęšių, 30 lęšių, 2 x 30 lęšių bei 90 lęšių pakuotėse.

Tobulai suprojektuoti krašteliai

TopVue lenses - perfectly designed edges

TopVue kontaktiniai lęšiai gali pasigirti ypatingai plonais krašteliais. Kiekvienąkart sumirksint, akių vokai paliečia kontaktinių lęšių kraštelius. Jei krašteliai yra sąlyginai stori, akių vokais jaučiame, kad esame įsidėję lęšius. Nors tai ir nėra faktorius, apie kurį kalbama daugiausiai, lęšių kraštelio storis yra labai svarbus nešiojimo patogumui.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 365 dienas nuo pristatymo grąžinę 172 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...

Aukštos kokybės korekcija

Vienadieniai lęšiai TopVue pasižymi išskirtinai stabilia regos korekcija, nes dioptrijų parametrai lęšyje yra paskirstyti tolygiai po visą optinį lauką. Dėl šios ypatybės su TopVue lęšiais vienodai gerai matysite bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Tai ypač naudinga vairuojant sutemus.

Filtras nuo UV spindulių

TopVue kontaktiniai lęšiai yra vieni iš nedaugelio lęšių, aprūpintų ir filtru nuo UV spindulių, kuris apsaugo nuo žalingos UVA ir UVB radiacijos. Tačiau turėkite omenyje, kad kontaktiniai lęšiai uždengia tik dalį akies, todėl norint visiškai apsisaugoti nuo galimos spindulių daromos žalos rekomenduojama nešioti ir akinius nuo saulės.

AQUAMAX technologija

Naudojant AQUAMAX technologiją filtras nuo UV spindulių į lęšį įdedamas naujovišku būdu, kuris neturi visiškai jokios neigiamos įtakos kitiems lęšio parametrams. Dėl šios savybės TopVue Daily kontaktinius lęšius yra lengviau ir įsidėti bei išsiimti, o nešiojant visada jaučiamas patogumas.

Rekomendacijos

TopVue Daily kontaktinius lęšius galima nešioti tik vieną dieną. Juos būtina išsiimti prieš miegant. Vienadienių lęšių nereikia valyti, todėl papildomai neleisite pinigų valomiesiems tirpalams. Pametus ar sugadinus vieną iš šių lęšių finansinė žala bus minimali.

TopVue lęšiai gaminami iš Etafilcon A hidrogelio. Jų vandens kiekis yra 58%, o deguonies pralaidumas – 26 Dk/t.

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.50
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 180 lęšių
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Deguonies pralaidumas: 26 Dk/t
Galiojimas: 48 mėnesiai ir daugiau
Vandens kiekis: 58%
Lęšių medžiaga 2: Etafilcon A
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +4.00
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Taip
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (2)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Tomas

Labai pigus variantas, nesioti galima.

Komentaras

Giedre

Sie lesiai geriausi! Ekonomiskiausias variantas koki esu radusi.

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top