TopVue Daily (10 lęšių)

€6.49
100%
Prekyboje
attributesPrimary

Ketvirtadienis 15.11.

Cleaner
blank

TopVue Daily yra vienadieniai hidrogeliniai lęšiai, maksimaliam nešiojimo komfortui nuo ryto iki vakaro užtikrinti, praturtinti natrio hialuronatu. Juos lengva įsidėti ir išsiimti, o viduje esantis filtras nuo UV spindulių apsaugo nuo saulės keliamos žalos. Pakuotėje yra 10 lęšių.

Pristatymas

DHL
1–2 dienos €4.99
omniva
2–4 dienos €0.99
€6.49
Pristatom dykai užsakymus virš 15€
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Patogūs vienadieniai lęšiai TopVue Daily už prieinamą kainą

2011 metų pradžioje pristatėme naujus vienadienius TopVue kontaktinius lęšius – naujausią TopVue produktų serijos gaminį. Šie labai patogūs nešioti hidrogeliniai lęšiai sudėtyje turi ir natrio hialuronato bei PEG (polietilengli­kolio) drėkinamųjų medžiagų. Abi medžiagos efektyviai drėkina lęšius, todėl lęšiai nesausėja ir nevargina akių. Natrio hialuronatas, dar žinomas kaip hialurono rūgštis, yra natūrali žmogaus organizme esanti medžiaga. Jos randama sąnariuose, akies obuolyje ir kitose kūno dalyse. TopVue kontaktinių lęšių parametrai tinka 99% lęšių nešiotojų. Dėžutėje yra 10 lęšių.

Lęšius TopVue Daily galima įsigyti ir 30 lęšių, 2 x 30 lęšių, 90 lęšių bei 180 lęšių pakuotėse.

Tobulai suprojektuoti krašteliai

TopVue lenses - perfectly designed edges

TopVue kontaktiniai lęšiai gali pasigirti ypatingai plonais krašteliais. Kiekvienąkart sumirksint, akių vokai paliečia kontaktinių lęšių kraštelius. Jei krašteliai yra sąlyginai stori, akių vokais jaučiame, kad esame įsidėję lęšius. Nors tai ir nėra faktorius, apie kurį kalbama daugiausiai, lęšių kraštelio storis yra labai svarbus nešiojimo patogumui.

Aukštos kokybės korekcija

Vienadieniai lęšiai TopVue pasižymi išskirtinai stabilia regos korekcija, nes dioptrijų parametrai lęšyje yra paskirstyti tolygiai po visą optinį lauką. Dėl šios ypatybės su TopVue lęšiais vienodai gerai matysite bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Tai ypač naudinga vairuojant sutemus.

Filtras nuo UV spindulių

TopVue kontaktiniai lęšiai yra vieni iš nedaugelio lęšių, aprūpintų ir filtru nuo UV spindulių, kuris apsaugo nuo žalingos UVA ir UVB radiacijos. Tačiau turėkite omenyje, kad kontaktiniai lęšiai uždengia tik dalį akies, todėl norint visiškai apsisaugoti nuo galimos spindulių daromos žalos rekomenduojama nešioti ir akinius nuo saulės.

AQUAMAX technologija

Naudojant AQUAMAX technologiją filtras nuo UV spindulių į lęšį įdedamas naujovišku būdu, kuris neturi visiškai jokios neigiamos įtakos kitiems lęšio parametrams. Dėl šios savybės TopVue Daily kontaktinius lęšius yra lengviau ir įsidėti bei išsiimti, o nešiojant visada jaučiamas patogumas.

Rekomendacijos

TopVue Daily kontaktinius lęšius galima nešioti tik vieną dieną. Juos būtina išsiimti prieš miegant. Vienadienių lęšių nereikia valyti, todėl papildomai neleisite pinigų valomiesiems tirpalams. Pametus ar sugadinus vieną iš šių lęšių finansinė žala bus minimali.

TopVue lęšiai gaminami iš Etafilcon A hidrogelio. Jų vandens kiekis yra 58%, o deguonies pralaidumas – 26 Dk/t.

Atributai
Stiprumas: nuo -12,00 iki +4,00
Galiojimo laikas: 48 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: Vienadieniai
Turi natrio hialuronato: Taip
Medžiagos tipas: Etafilcon A
Galima nešioti neišsiimant: Ne
Vandens kiekis: 58 %
Deguonies pralaidumas: 26 Dk/t
Diametras (DIA): 14,2
Filtras nuo UV spindulių: Taip
Kiekis: 10 vnt
Bazinė kreivė (BC): 8,5

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai

Galbūt turite klausimų, komentarų?
VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top