TopVue Air Multifocal (6 lęšiai)

€41.29
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Pirmadienis 9.12.

Cleaner
blank
Pridėti
€5,99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€41.29
Eko rinkiniai
Nemokamas pristatymas užsisakius už 15€ir daugiau
Dovanėlės užsakymams virš 65€

Multifokaliniai lęšiai TopVue Air Multifocal

Lęšiai TopVue Air Multifocal yra gaminami iš naujoviškos trečios kartos silikono hidrogelio medžiagos ir sukurti žmonėms, kenčiantiems nuo presbiopijos. Šie lęšiai išsiskiria ne tik dideliu deguonies pralaidumu, bet pasižymi ir dideliu vandens kiekiu. Lęšių dizainas ypatingas tuo, kad yra aprūpintas keliais optiniais taškais, todėl dėvint šiuos lęšius visada jausitės patogiai ir vienodai gerai matysite iš įvairių distancijų. Dėžutėje yra 6 lęšiai.

Lęšius TopVue Air Multifocal galima įsigyti ir 1 lęšio bei 3 lęšių pakuotėse.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 365 dienas nuo pristatymo grąžinę 4 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...


Patogus ir efektyvus presbiopijos taisymas

Presbiopija, arba senatvinė toliaregystė, yra regėjimo sutrikimas, pradedantis atsirasti sulaukus 40 metų. Senstant akies lęšiukas pamažu netenka elastingumo, todėl darosi vis sunkiau matyti arti esančius objektus. Pasidaro sunku skaityti ir pan. Nešiojant lęšius TopVue Air Multifocal šis regos trūkumas yra kompensuojamas ir regėjimas vėl tampa ryškus ir aiškus.

Aiškus vaizdas iš visų distancijų

Lęšiai TopVue Air Multifocal yra gaminami su keliais optiniais taškais. Šie apskritimo formos taškai yra skirtingais atstumais išdėstyti nuo lęšio centro. Žiūrint į arti esančius objektus akies vyzdys susitraukia, o žiūrint į tolimas distancijas – išsiplėčia. Optiniais taškai, padedantys aiškiai matyti arti esančius objektus yra lęšio centre, o arčiau kraštelių esantys taškai paryškina vaizdą, kai žiūrite toliau.

Kokį papildymą rinktis?

Perkant TopVue Air Multifocal lęšius galima rinktis iš keturių skirtingų papildymo parametrų. Jeigu Jums reikiamas parametras yra tarpinis tarp dviejų pasirinkimų, rinkitės tą, kuris mažesnis. Rankantis šiuos lęšius stipresni parametrai reikalingi dominuojančiai (D) akiai.

Patogumas nuo pirmo nešiojimo

Pakuotės, kuriose lęšiai TopVue Air Multifocal pristatomi, yra pripildytos tirpalu, sudėtyje turinčio natrio hialuronato. Ši drėkinamoji medžiaga yra randama žmogaus organizme (sąnariuose, akies obuolio sandaroje ir t.t.), todėl joje laikomi lęšiai visiškai nedirgina akių. Dėl šios priežasties su TopVue Air Multifocal lęšiais patogiai jausitės vos juos įsidėję.

Laisvas kvėpavimas ir hidratacija

highly breathable and sufficient hydration

Dėl gamybai naudojamos pažangiausios silikono hidrogelio medžiagos lęšiai TopVue Air Multifocal išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu. Nešiojant šiuos lęšius deguonis iš aplinkos mikroskopiniais kanalais perduodamas į akies rageną. Šių lęšių deguonies pralaidumo parametras yra 100 Dk/t.

Lęšiuose esantis vandens kiekis yra kitas akių sveikatai svarbus faktorius. TopVue Air Multifocal lęšių vandens kiekis yra 45%. Dėl šio didelio vandens tūrio lęšiai išlieka drėgni ir patogūs nešioti visą dieną. Lęšiuose esantis vanduo padeda apsaugoti ir nuo apnašų rinkimosi ant paviršiaus.

Atributai
Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 6 lęšiai
Papildymas: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Deguonies pralaidumas: 100 Dk/t
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Galiojimas: 32 mėnesiai ir daugiau
Vandens kiekis: 45%
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga 2: Innofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Multifokaliniai lęšiai - TopVue Air Multifocal

Rasa Melinienė

Nusivyliau, nes įsidėjus paskutinę porą lęšių vienas lęšis labai nemaloniai pradėjo dirginti akį. Pasirodo jis brokuotas - lęšio kraštas nuplyšęs.

Atsakymas

info@alensa.lt

Labai apgailestaujame, kad pasitaikė vienas brokuotas lęšis. Išsiųsime jums naują lęšių pakuotę. Labai apgailestaujame už sukeltus nepatogumus

Komentaras

Rasa

Tikrai neblogi lesiai. Dekui.

Komentaras

Rokas

Ačiū Jums. Pirmą kartą gavau šituos lęšius praeitą savaitę ir kol kas viskas liuks!

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top