TopVue Air Multifocal (3 lęšiai)

€22.89
98% rekomenduoja
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Pirmadienis 6.2. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €5.99
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
€5.99
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€22.89
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00

Multifokaliniai lęšiai TopVue Air Multifocal

Lęšiai TopVue Air Multifocal yra gaminami iš naujoviškos trečios kartos silikono hidrogelio medžiagos ir yra sukurti žmonėms, kenčiantiems nuo presbiopijos. Šie lęšiai išsiskiria ne tik dideliu deguonies pralaidumu, bet pasižymi ir dideliu vandens kiekiu. Lęšių dizainas ypatingas tuo, kad yra aprūpintas keliais optiniais taškais, todėl dėvint šiuos lęšius visada jausitės patogiai ir vienodai gerai matysite iš įvairių atstumų. Pakuotėje yra 3 lęšiai.

Lęšius TopVue Air Multifocal galima įsigyti ir 1 lęšio bei 6 lęšių pakuotėse už mažesnę kainą.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 60 dienas nuo pristatymo grąžinę 2 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...


Patogus ir efektyvus presbiopijos koregavimas

Presbiopija, arba senatvinė toliaregystė, yra regėjimo sutrikimas, atsirandantis sulaukus 40 metų. Senstant akies lęšiukas pamažu netenka elastingumo, todėl darosi vis sunkiau matyti arti esančius objektus. Pasidaro sunku skaityti ir pan. Nešiojant lęšius TopVue Air Multifocal šis regos trūkumas yra kompensuojamas ir matymas vėl tampa ryškus ir aiškus.

Aiškus matymas iš visų nuotolių

Lęšiai TopVue Air Multifocal yra gaminami su keliais optiniais taškais. Šie apskritimo formos taškai skirtingais atstumais išdėstyti nuo lęšio centro. Žiūrint į arti esančius objektus akies vyzdys susitraukia, o žiūrint į tolį - išsiplėčia. Optiniai taškai, padedantys aiškiai matyti arti esančius objektus yra lęšio centre, o arčiau kraštelių esantys taškai paryškina vaizdą, kai žiūrite į tolį.

Kokį papildymą rinktis?

Perkant TopVue Air Multifocal lęšius galima rinktis iš keturių skirtingų papildymo parametrų. Jeigu Jums reikiamas parametras yra tarpinis tarp dviejų pasirinkimų, rinkitės mažesnį. Renkantis šiuos lęšius stipresni parametrai reikalingi dominuojančiai (D) akiai.

Komfortas nuo pat pirmojo įsidėjimo

Pakuotės, kuriose lęšiai TopVue Air Multifocal pakuojami, yra pripildytos tirpalu, kuris sudėtyje turi natrio hialuronato. Ši drėkinamoji medžiaga yra randama žmogaus organizme (sąnariuose, akies obuolio sandaroje ir t.t.), todėl joje laikomi lęšiai visiškai nedirgina akių. Dėl šios priežasties su TopVue Air Multifocal lęšiais patogiai jausitės nuo pat pirmojo įsidėjimo.

Deguonies pralaidumas ir drėkinimas

highly breathable and sufficient hydration

Dėl gamybai naudojamos pažangiausios silikono hidrogelio medžiagos lęšiai TopVue Air Multifocal išsiskiria ypatingai dideliu deguonies pralaidumu. Nešiojant šiuos lęšius deguonis iš aplinkos mikroskopiniais kanalais perduodamas į akies rageną. Šių lęšių deguonies pralaidumo parametras yra 100 Dk/t.

Lęšiuose esantis vandens kiekis yra kitas akių sveikatai svarbus faktorius. TopVue Air Multifocal lęšių vandens kiekis yra 45%. Dėl tokio didelio vandens kiekio lęšiai išlieka drėgni ir patogūs nešioti visą dieną. Lęšiuose esantis vanduo apsaugo jų paviršių nuo apnašų kaupimosi.

Atributai - TopVue Air Multifocal (3 lęšiai)

Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 3 lęšiai
Papildymas: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Deguonies pralaidumas: 100 Dk/t
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 45%
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Innofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Air Multifocal
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Akių lašai Gelone 10 ml

GREITAS IR ILGALAIKIS PALENGVĖJIMAS

  • Ramina sausas ir jautrias akis
  • Sukuria plėvelę, kuri apsaugo akis
  • Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais
Kaina tik: €4.19 Į krepšelį

Atsiliepimai

98%
41 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Renata

Sveiki, noriu pabandyti Jūsû siūlomus kont.lešius, tačiau reikia patarimo , kurie labiausiai tiktu! Kontaktinius lešius nešioju jau dvidešimt metu, vakarais jie išimami ir nešioju akinius. Paskutiniu metu naudojau ACUVUE OASYS hidroclear plus kontaktinius lešius! Esu trumparegè -6 stiprumas abiems akims. Skaitymui buvo išrašyti akinukai su +1. Noriu kokybišku kontaktiniu lešiu. Labai lauksiu Jūsu pasiūlymo.

Atsakymas info@alensa.lt

Sveiki, džiaugiamės, kad kreipėtės į mus. Visiems savo klientams, prieš užsisakant kontaktinius lęšius Alensa parduotuvėje, primygtinai rekomenduojame pirmiausia pasitarti su oftalmologu. Kontaktiniai lęšiai medicininė prekė, todėl turite būti ypač atsargūs. Visiems TopVue lęšiams taikoma pinigų grąžinimo garantija, todėl galite drąsiai įsigyti lęšius, o jei jie netiks atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau apie tai galite skaityti čia: https://www.alensa.lt/…rantija.html

Juste

Dekui! Man pats geriausias variantas!

Sergej

Nešiojant ir po 8-9 valandas nesijaučia jokio sausumo ir diskomforto. Labai patenkintas kokybe