TopVue Air for Astigmatism (3 lęšiai)

€17.93 €16.85
100%
Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
Prekyboje
attributesPrimary

Ketvirtadienis 15.11.

Cleaner
blank
Pridėti
€-16,14

TopVue Air for Astigmatism yra toriniai silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai. Dėl unikalios stabilizavimo technologijos šie lęšiai nenuslysta nuo akies obuolio, todėl visada matysite ryškiai ir jausitės patogiai. Dėžutėje yra 3 lęšiai.
Pinigų grąžinimo garantija

Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas
€17.93 €16.85
Pristatom dykai užsakymus virš 15€
Dovanėlės užsakymams virš 65€
Pinigų grąžinimo garantija

Nauja torinių lęšių TopVue Air for Astigmatism karta

TopVue Air for Astigmatism yra toriniai kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti. Jiems gaminti naudojama naujoviška silikono hidrogelio medžiaga, dėl kurios šie lęšiai išsiskiria dideliu vandens kiekiu ir deguonies pralaidumu. Dėl pažangios gamybos technologijos TopVue Air for Astigmatism lęšiai bet kokiomis sąlygomis tvirtai laikosi ant akies ir nenuslysta nuo centro. Dėžutėje yra 3 lęšiai.

Lęšius TopVue Air for Astigmatism galima įsigyti ir bei 6 lęšių pakuotėje už mažesnę kainą.

Pinigų grąžinimo garantija

Jei šie lęšiai nepatenkino Jūsų lūkesčių, per 365 dienas nuo pristatymo grąžinę 2 nepažeistus vienetus, atgausite visus sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos...


Kaip TopVue Air for Astigmatism kontaktiniai lęšiai veikia?

Lęšiai TopVue Air for Astigmatism gaminami naudojant SHT PrismBallast stabilizavimo technologiją, dėl kurios lęšiai ant akies visada nugula ir laikosi ten, kur priklauso. Dėl prizminio balastavimo dizaino apatinė lęšio dalis yra šiek tiek storesnė ir įsidėjus į akis dėl gravitacijos tobulai nusėda ant akies obuolio. SHT PrismBallast technologija neleidžia lęšiams judėti ar sukinėtis ant akies, nes jų masė yra paskirstyta tolygiai.

Dėl savo specialaus dizaino ir masės paskirstymo lęšiai TopVue Air for Astigmatism visiškai netrukdo akių vokams sklandžiai judėti, o su kiekvienu mirksniu dar labiau stabilizuojasi ant akies.

Patogumas nuo pirmo įsidėjimo

Kontaktiniai lęšiai TopVue Air for Astigmatism pristatomi įpakavime, pripildytame natrio hialuronatu pastiprintu tirpalu. Ši medžiaga yra aptinkame akies sandaroje, todėl visiškai nedirgina ir nekelia kitų nepatogumų. Dėl šio natrio hialuronato turinčio tirpalo TopVue Air for Astigmatism lęšius patogu nešioti nuo pirmo įsidėjimo.

Akių kvėpavimas ir pakankama hidratacija

TopVue - highly breathable and sufficient hydration

Dėl naujoviškos silikono hidrogelio medžiagos TopVue Air for Astigmatism kontaktiniai lęšiai mikroskopiniais kanalais iš aplinkos gaunamą deguonį dideliais kiekiais perduoda ragenai. TopVue Air for Astigmatism lęšiai pasižymi 100 Dk/t deguonies pralaidumu. Kitas svarbus šių lęšių parametras yra vandens kiekis, TopVue Air for Astigmatism jo turi net 45%. Dėl didelio vandens kiekio lęšiai išlieka drėgni ir patogūs nešioti visą dieną. Jis taip pat padeda apsaugoti nuo infekcijų, nes sumažėja ant lęšio susirenkančių apnašų kiekis.

Atributai
Stiprumas: nuo +6,00 iki -12,00
Galiojimo laikas: 24 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Turi natrio hialuronato: Taip
Medžiagos tipas: Innofilcon A
Galima nešioti neišsiimant: Ne
Vandens kiekis: 45%
Deguonies pralaidumas: 100 Dk/t
Diametras (DIA): 14,2
Filtras nuo UV spindulių: Ne
Kiekis: 3 lęšiai
Bazinė kreivė (BC): 8,6

Atsiliepimai

100%
Įvertinkite šį produktą
100%

Komentarai (1)

Galbūt turite klausimų, komentarų?

Komentaras

Lina

Lengva užsisakyti ir lęšiai patogūs, gera parduotuvė

VISA Master Card PayPal DHL omniva
Top