TopVue Air for Astigmatism (1 lęšis)

€6.25
95% rekomenduoja
Prekyboje
Numatoma išsiuntimo data Trečiadienis 22.3. rinkitės parametrus...
Pridėti prie užsakymo €7.49
Pridėti tirpalą:
Pridėti tirpalą:
Valomasis tirpalas Gelone 360 ml
€7.49
Omniva paštomatas (2–3 darbo dienos) €1.49 *
Omniva kurjeris (2–3 darbo dienos) €1.99 *
DHL EXPRESS (1–2 darbo dienos) €10.99   
* Nemokamas pristatymas užsisakius už €19.00 ar daugiau
€6.25
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €80.00

Nauja torinių lęšių TopVue Air for Astigmatism karta

TopVue Air for Astigmatism yra toriniai kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmui koreguoti. Lęšiams gaminti naudojama naujoviška silikono hidrogelio medžiaga, dėl kurios šie lęšiai išsiskiria dideliu vandens kiekiu ir deguonies pralaidumu. Dėl pažangios gamybos technologijos TopVue Air for Astigmatism lęšiai bet kokiomis sąlygomis tvirtai laikosi ant akies ir nenuslysta nuo centro. Pakuotę sudaro 1 lęšis.

Lęšius TopVue Air for Astigmatism galima įsigyti ir 3 lęšių bei 6 lęšių pakuotėje už mažesnę kainą.

TopVue Air for Astigmatism lęšių veikimo principas

Lęšiai TopVue Air for Astigmatism gaminami pasitelkiant SHT PrismBallast stabilizavimo technologiją, dėl kurios lęšiai ant akies visada nugula ir laikosi idealioje pozicijoje. Dėl prizminio balastavimo dizaino apatinė lęšio dalis yra šiek tiek storesnė ir įsidėjus į akis dėl gravitacijos tobulai nusėda ant akies obuolio. SHT PrismBallast technologija neleidžia lęšiams judėti ar sukinėtis ant akies, nes jų masė yra paskirstyta tolygiai.

Dėl savo specialaus dizaino ir masės paskirstymo lęšiai TopVue Air for Astigmatism visiškai netrukdo akių vokams sklandžiai judėti, o su kiekvienu mirksniu dar labiau stabilizuojasi ant akies.

Komfortas nuo pat pirmos dienos

Kontaktinių lęšių TopVue Air for Astigmatism įpakavimas yra pripildytas natrio hialuronatu prisotintu tirpalu. Ši medžiaga yra aptinkama akies sandaroje, todėl visiškai nedirgina akių ir nekelia kitų nepatogumų. Dėl šio natrio hialuronato turinčio tirpalo TopVue Air for Astigmatism lęšius patogu nešioti nuo pirmo įsidėjimo.

Deguonis ir pakankama hidratacija

TopVue - highly breathable and sufficient hydration

Dėl naujoviškos silikono hidrogelio medžiagos TopVue Air for Astigmatism kontaktiniai lęšiai mikroskopiniais kanalais iš aplinkos gaunamą deguonį dideliais kiekiais perduoda į rageną. TopVue Air for Astigmatism lęšiai pasižymi 100 Dk/t deguonies pralaidumu. Kitas svarbus šių lęšių parametras yra vandens kiekis, TopVue Air for Astigmatism jo turi net 45%. Dėl didelio vandens kiekio lęšiai išlieka drėgni ir patogūs nešioti visą dieną. Vanduo taip pat padeda apsaugoti akis nuo infekcijų, nes sumažėja lęšio apnašų kiekis.

Atributai - TopVue Air for Astigmatism (1 lęšis)

Gamintojas: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Pakuotės dydis: 1 lęšis
Deguonies pralaidumas: 100 Dk/t
Galiojimas: 24 mėnesiai ir daugiau
Nešiojimo trukmė: 30 parų
Vandens kiekis: 45%
Cilindro papildomas striprumas: nuo -0.75 iki -2.25
Stiprumo amplitudė: nuo -12.00 iki +6.00
Lęšių medžiaga: Innofilcon A
Prailginto arba naktinio nešiojimo: Ne
UV filtras : Ne
Prekės pavadinimas: TopVue Air for Astigmatism
Sudėtyje yra natrio hialuronato: Taip
Medicinos priemonė: Taip

Akių lašai Gelone 10 ml

GREITAS IR ILGALAIKIS PALENGVĖJIMAS

  • Ramina sausas ir jautrias akis
  • Sukuria plėvelę, kuri apsaugo akis
  • Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais
Kaina tik: €4.19 Į krepšelį

Atsiliepimai

95%
55 mūsų klientai rekomenduoja šį produktą atsiliepimai nėra patvirtinti

Komentarai (3)

Galbūt turite klausimų, komentarų?
Monika Zazaitė

Sveiki. Lęšius iš paštomato pasiėmiau vakar vakare (buvo imtas pristatymas į namus, bet be jokio skambučio ar pranešimo ar tinka, užsakymas įmestas į paštomatą), šiandien ryte dedantis lęšius, pamačiau, jog vienas yra suplyšęs. Ką daryti? Prekė skaitosi brokuota, aš negaliu jų nešioti, kur kreiptis?

Atsakymas info@alensa.lt

Dėkojame , kad susisiekėte su mumis ir informavote apie netinkamai pristatytą užsakymą. Norėtume nuoširdžiai atsiprašyti, taip tikrai neturėtų būti 😕 Kreipėmės į Omnivą su klausimu ir pretenzija dėl savavališko kurjerio elgesio. Dėl brokuoto TopVue lęšio - jau susisiekėme su jumis e.lpaštu - kuo greičiau jums išsiųsime naują lęšį.✅ Tikrai nepaliekame savo klientų su nekokybiškomis prekėmis, visada drąsiai kreipkitės, jei pastebėjote, jog prekės turi trūkumų.✔

Laura Žurauskienė

Laba diena, noriu paklausti : lešių recepte gydytoja pažymėjo kad kad vienos akies ašis 0 , o kitos 180 . Kaip pas jus užsakyme pažymėti ašį kur yra 0 ? Nes pas jus nėra tokio skaičiaus. Ačiū

Atsakymas info@alensa.lt

Labai geras klausimas! Ašies parametras "0" yra lygus "180" , tad jūsų atveju abiems akims reikia pasirinkti 180 laipsnių ašį.

Lina

Patogus lesiai, maloniai nesiojosi.

Atsakymas info@alensa.lt

Džiaugiamės, kad radote tai kas tinka ir padeda jūsų akims! TopVue - patikrinta produkcija.