Swarovski SK0144 72Z

Moteriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
148 mm
Kiti išmatavimai
23 mm
135 mm
51 mm 51 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Pirmadienis 11.12.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €10.49 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€76.90

Apie Swarovski

Ar manote, kad jau viską žinote apie Swarovski ir jo blizgančius juvelyrinius dirbinius ir kristalus? Ar girdėjote apie vis labiau augančią ir labai išskirtinę Swarovski akinių kolekciją? Pabrėžkite gamtos grožį ir stiliaus jausmą su Swarovski akiniais !


Apie šiuos akinius

Ši forma žinoma kaip katės akių. Ji puikai tinka ovalaus ir keturkampio formos veidams. Violetinė akinių rėmelių spalva puikiai dera prie žalių akių ir šviesių plaukų. Violetinė akinių lęšių spalva idealiai tinka norint iš esmės sumažinti šviesos ryškumą. Nors šie lęšiai neturi jokio papildomo efekto, tai nebūtinai yra blogai! Jei ieškote akinių , kurie tiesiog siūlo visą būtiną apsaugą - be jokių papildomų filtrų, kurie keičia objektų spalvą ar suvokimą, tuomet šis paprastas variantas kaip tik jums. Pagrindinė rėmelių medžiaga - patvarus metalas. Akiniai metaliniais rėmeliais - elegantiškam ir stilingam įvaizdžiui.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.