Swarovski SK0126 01E

Moteriški
Atributai

Akinių dydis Koks mano dydis?
139 mm
Kiti išmatavimai
22 mm
140 mm
45 mm 50 mm
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: pirmadienis 15.7.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €6.59 , jei užsakymas viršija €80.00
Garantija ir autentiškumas
Kaina
€74.13 €58.90 Nuolaida -21%
Į krepšelį arba
Geriausia vieneto kaina per pastarąsias 30 dienų: €74.13

Apie Swarovski

Ar manote, kad jau viską žinote apie Swarovski ir jo blizgančius juvelyrinius dirbinius ir kristalus? Ar girdėjote apie vis labiau augančią ir labai išskirtinę Swarovski akinių kolekciją? Pabrėžkite gamtos grožį ir stiliaus jausmą su Swarovski akiniais !


Apie šiuos akinius

Ši forma rėmelių forma - apskritimas. Puikiai tinka kvadrato ar keturkampio veido formos veidams. Rėmelių spalva beveik visiškai juoda, todėl akinius labai lengva derinti. Atrodykite stilingai kiekvieną dieną! Ruda akinių lęšių spalva viena iš populiariausių. Tokie stikliukai labai gerai tinka esant įvairiam apšvietimui. Nors šie lęšiai neturi jokio papildomo efekto, tai nebūtinai yra blogai! Jei ieškote akinių , kurie tiesiog siūlo visą būtiną apsaugą - be jokių papildomų filtrų, kurie keičia objektų spalvą ar suvokimą, tuomet šis paprastas variantas kaip tik jums. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.