Rožinis nardymo akiniai

Moteriški Vyriški
Prekyboje
Planuojame išsiųsti: Ketvirtadienis 29.9.
Nemokama dovana, kurios vertė iki €9.98 , jei užsakymas viršija €65.00
Garantija ir autentiškumas
€9.99

Ovalo forma puikiai tinka keturkampio, kvadrato ar trikampio veido formoms. Rožinė akinių rėmelių spalva. Ši spalva tikrai patrauks aplinkinių dėmesį. Rožinė akinių lęšių spalva mažina akių įtampą ir paryškina objektų kontūrus. Pagrindinė rėmelių medžiaga - lengvas, patvarus plastikas.

Silikoniniai nardymo akiniai patogiai laikosi ant veido ir nepraleidžia vandens. Akinių stikliukai sutepti specialia nerasojančia medžiaga. Parduodami su pakeičiamu vamzdeliu ir permatomu plastikiniu dėkliuku.

Baigę plaukioti, akinius praskalaukite tyru šaltu vandeniu ir palikite išdžiūti tamsioje vietoje. Nelaikykite saulėje. Akinių nešluostykite ir neblizginkite iš vidaus.

Originalūs produktai

Parduodame tik originalius prekės ženklus turinčius produktus. Akiniai, kuriuos užsisakote iš Alensa, jau yra mūsų sandėlyje. Visada stengiamės pristatyti prekes per trumpiausią įmanomą laiką. Norim, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi. Jei užsakyti produktai neatitinka jūsų lūkesčių, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, stengsimės rasti geriausią kompromisą.